kino

"#Jestem M. Misfit". Kompleksiara Kinga Sawczuk podbija Instagram. Kim jest młoda gwiazda polskiego Internetu?

Świat zmienia się z dnia na dzień. To, co jeszcze wczoraj mogło wydawać się niemożliwe, dzisiaj jest już codziennością. Dobitnie udowadniają to media społecznościowe, które dzisiaj nie są już tylko platformą do wymiany swoich opinii, tylko serwisami kreującymi nowych idoli! Jedną z takich osób jest Kompleksiara Kinga Sawczuk, która podbija Instagram i YouTube!

03.12.2019#Jestem M. Misfit

"Solid Gold" [RECENZJA]. Powstał film o aferze Amber Gold? Oceniamy jeden z najbardziej kontrowersyjnych polskich filmów tego roku!

"Solid Gold" Jacka Bromskiego było najgłośniejszym filmem tegorocznego festiwalu filmowego w Gdyni. Niestety nie z powodu wysokiego poziomu artystycznego, lecz skandalu; najpierw, na wniosek TVP będącej koproducentem obrazu, wycofano go z konkursu głównego, aby na koniec imprezy reżyser zerwał umowę z Telewizją Polską i w ostatniej chwili wprowadził produkcję ponownie do konkursu. O co cały ten raban?

30.11.2019Recenzja

"Kwas" [RECENZJA]. Nie dotykaj narkotyków, bo cię zmiotą z planszy, czyli wstrząsający i autentyczny portet zagłaskanego pokolenia

"Kwas" to jeden z najgłośniejszych rosyjskich filmów ostatnich lat. Brawurowy reżyserski debiut młodego, urodzonego w 1992 roku, aktora Aleksandra Gorczilina to wstrząsający i autentyczny portret zagłaskanego pokolenia, które nie ma o co walczyć i po co żyć. Wszystko podano im pod nos. Odkrycie tegorocznego Berlinale zawitało do Polski za sprawą festiwalu Sputnik nad Polską.

28.11.2019Recenzja

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×