kino

POPKULTUROWY. Najbardziej oczekiwane polskie filmy 2019 roku. Filmowa biografia Zenka Martyniuka, kolejny film Patryka Vegi czy "Psy 3" Pasikowskiego? Co będziemy oglądać w 2019 roku?

Chociaż rok 2019 jest już w pełni, to postanowiliśmy zaprezentować Wam listę najbardziej oczekiwanych polskich filmów 2019 roku. Co będziemy oglądać? Jeżeli filmowcy spełnią swoje zapowiedzi, to do kin trafią m.in. filmowa biografia Zenka Martyniuka, kolejny film Patryka Vegi oraz "Psy 3" Władysława Pasikowskiego! Będzie się działo!

15.03.2019Popkulturowy

"Kapitan Marvel" [RECENZJA]. Luźna komedia czy feministyczny manifest? Czy Marvel zrobił film lepszy od konkurencyjnej "Wonder Woman"?

Trochę nie rozumiem zamieszania jakie wybuchło wokół filmu "Kapitan Marvel". Właściwie może nie tyle nie rozumiem, co mnie to zupełnie nie obchodzi. Łapanie aktorów za słówka, dyskredytowanie produkcji przed premierą na portalach zbierających oceny widzów, i tym podobne, czyli psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Jaki jest nowy film ze stajni Marvel Studios? Wiele hałasu o nic? Oceniamy "Kapitan Marvel"!

08.03.2019Recenzja

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×