kino

Cinema Italia Oggi 2020. Ruszył przegląd nowego kina włoskiego! Jakie filmy mogą obejrzeć miłośnicy włoskiej kinematografii?

Już w dniach 23-27 lipca Włoski Instytut Kultury w Warszawie oraz kino Muranów zapraszają na przegląd najnowszych filmów z Półwyspu Apenińskiego: Cinema Italia Oggi. W ramach przeglądu będzie można obejrzeć filmy, które biły rekordy oglądalności, urzekły krytyków i zdobyły nagrody na festiwalach w kraju i za granicą - najlepsze włoskie produkcje z ostatnich lat.

25.07.2020Cinema Italia Oggi 2020

"Mój dług". Powstaje nowa wersja kultowego "Długu"! Szykuje się najbrutalniejszy więzienny film od czasów "Symetrii"?

"Dług" Krzysztofa Krauzego to jeden z najlepszych polskich filmów, które powstały po 1989 roku. Oparta na faktach historia przedsiębiorców, którzy zamordowali swoich szantażystów, wstrząsnęła Polską. Teraz ta historia powróci na wielki ekran, a wszystko za sprawą filmu, w którego produkcję oraz scenariusz jest zaangażowany prawdziwy bohater tej opowieści, Sławomir Sikora. Sprawdźcie szczegóły filmu "Mój dług".

22.07.2020Mój dług

"Tarapaty 2". Marcin Maciejczak nagrał piosenkę do filmu! Fani wzruszeni nowym utworem młodego artysty!

„Jeśli powiem” Marcina Maciejczaka to utwór skomponowany specjalnie do filmu „Tarapaty 2”. W kontynuacji największego hitu polskiego kina familijnego XXI wieku występują Pola Król, Mia Goti oraz Kuba Janota-Bzowski. Partnerują im Joanna Szczepkowska, Marta Malikowska, Zbigniew Zamachowski, Tomasz Ziętek oraz Sandra Korzeniak. Przyjaźń, tajemnica i prawdziwa przygoda, czyli „Tarapaty 2” w kinach już od 25 września.

20.07.2020Tarapaty 2

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×