kino

„Pokusa”. Helena Englert zadała szyku na premierze ekranizacji erotycznego thrillera! Mirella Papciak odsłoniła przed fotoreporterami perfekcyjne ciało!

Za nami galowa premiera nowego polskiego filmu pt. „Pokusa”, który jest ekranizacją erotycznego thrillera autorstwa Edyty Folwarskiej. Gwiazdą produkcji jest Helena Englert. Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny zadała szyku i zaprezentowała się niczym gwiazda z Hollywood! Za to Mirella Papciak odsłoniła przed fotoreporterami perfekcyjne ciało! Zobaczcie zdjęcia!

26.01.2023Pokusa

„Och, Karol”. Karol Górski i jego kobiety. Marta Klubowicz, Elżbieta Panas, Danuta Kowalska, Dorota Kamińska, Jolanta Nowak, Ewa Sałacka. Zobacz, jak się zmieniały

W filmie „Och, Karol” w reżyserii Romana Załuskiego pojawiła się cała plejada pięknych aktorek. Marta Klubowicz, Elżbieta Panas, Danuta Kowalska, Dorota Kamińska, Jolanta Nowak, Ewa Sałacka - tych gwiazd nikomu nie trzeba przedstawiać! Od premiery jednej z najpopularniejszych polskich komedii minęły blisko cztery dekady. Sprawdź galerię - przedstawiamy unikalne zdjęcia i sylwetki filmowych kobiet Karola Górskiego, w którego wcielał się Jan Piechociński. Zobaczcie, jak zmieniły się aktorki „Och, Karol”.

06.12.2022Och Karol

"Listy do M. 5". Paweł Burczyk pochwalił się córką. Lata walczył o jej zdrowie! Wiktoria Burczyk ma zaburzenia ze spektrum autyzmu

Paweł Burczyk to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów, którego widzowie kojarzą z wielu mniejszych ról. Często określa się go królem drugiego planu. Teraz, z okazji premiery "Listów do M. 5", Paweł Burczyk pochwalił się swoją córką. Od lat walczy o jej zdrowie. Wiktoria Burczyk ma zaburzenia ze spektrum autyzmu.

06.11.2022Listy do M. 5

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×