"Klan". Agnieszka Kaczorowska komentuje doniesienia o końcu serialu [WIDEO]

Wciąż nie wiadomo, jaka będzie przyszłość serialu "Klan". Co na to aktorzy, którzy w nim grają? O komentarz poprosiliśmy Agnieszkę Kaczorowską, czyli serialową Bożenkę.

Multimedia

W mediach huczy na temat rzekomego zakończenia emisji serialu "Klan", który od niemal dwudziestu lat gości na ekranach naszych telewizorów. Jak podaje Telewizja Polska w specjalnym oświadczeniu, "konieczna jest pilna zmiana organizacji produkcji seriali z udziałem producentów zewnętrznych. Zarząd TVP pod kierownictwem prezesa Jacka Kurskiego podjął już intensywne prace nad nowym modelem produkcji oraz przeprowadził już pierwsze udane renegocjacje kontraktów zawartych przez poprzedników. Wywołało to zrozumiałe poruszenie w zainteresowanych środowiskach".

CZYTAJ TAKŻE:

TVP NIE REZYGNUJE Z "KLANU" I "M JAK MIŁOŚĆ"? [OŚWIADCZENIE]
KOMITET OBRONY KLANU. WIDZOWIE WALCZĄ O SERIAL!

Istotnie, fani serialu stworzyli już Komitet Obrony Klanu (KOK). Specjalny fanpage na Facebooku gromadzi coraz więcej osób, które nie chcą zakończenia emisji. Mają nadzieję, że wspólnie uda im się uratować produkcję.

Co na to wszystko aktorzy, grający w "Klanie"? O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy serialową Bożenkę, czyli Agnieszkę Kaczorowską, którą na ekranach oglądamy niemal od początku trwania serialu. Zobaczcie, co nam powiedziała!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×