"Klan". Agnieszka Kaczorowska kończy 30 lat! Dorastała na naszych oczach, jak teraz wygląda?

Serialowa Bożenka z "Klanu" występuje w telewizji od 22 lat. Ma na swoim koncie taneczne trofea i tysiące osób obserwuje jej profile w mediach społecznościowych. Teraz kończy 30 lat. Jak się zmieniała?

Multimedia

Trzydzieste urodziny "Agnieszki Kaczorowskiej"

Agnieszka Kaczorowska - Pela urodziła się 16 lipca w Warszawie. W wieku sześciu lat po raz pierwszy weszła na taneczny parkiet i kilkanaście lat później święciła polskie i międzynarodowe sukcesy. W międzyczasie wygrała casting do serialu "Klan" i już w wieku ośmiu lat rozpoczęła karierę w show-biznesie. W roli Bożeny, jak łatwo policzyć, można ją oglądać już od przeszło 22 lata!

Jako szesnastolatka zdobyła tytuł młodzieżowego Mistrza w tańcach latynoamerykańskich, a rok później sięgnęła po najwyższe, międzynarodowe trofeum. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Nic dziwnego, że ówczesna dyrektor programowa Nina Terentiew złożyła jej propozycje nie do odrzucenia. W 2014 roku Kaczorowska została trenerką w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie występowała przez kilka edycji aż do roku 2018, zdobywając kryształową kulę z Krzysztofem Wieszczkiem.

Jej kariera nabrała tempa, zaczęła prowadzić największe wydarzenia realizowane przez publiczne i komercyjne stacje telewizyjne, zapraszano ją na prestiżowe eventy, a ona konsekwentnie budowała własną markę. W 2017 roku otworzyła swoją szkołę tańca, w której poznała przyszłego męża. Maciej Pela pojawił się w szkole Agnieszki w charakterze instruktora tańca hip-hop, a między nimi wybuchło gorące uczucie. Szybkie zaręczyny i ślub, który odbył się we wrześniu 2018 roku, skomentowała krótko: > Dziadkowie Maćka pobrali się po czterech miesiącach. Nie ma na co czekać, życie jest krótkie

W lipcu 2019 roku urodziła się ich pierwsza córka Emilka, a w listopadzie wprowadzili się do nowego domu. W lipcu ubiegłego roku doczekali się narodzin drugiej córki, Gabrysi. Agnieszka Kaczorowska - Pela jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce, jej profil na Instagramie śledzi ponad czterysta tysięcy followersów, a ona korzysta z popularności, reklamując różne produkty. I choć media zarzucają jej, że w swoich social mediach kreuje cukierkowy i mało wiarygodny obraz rodziny, ona wydaje się być szczęśliwa. Z okazji 30 urodzin życzymy Agnieszce samych sukcesów!

Zobaczcie jak się zmieniała serialowa Bożenka

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Edzia (gość)

    Mnie też 30 stuknęła. Rodzina się postarała, kupiła mi roombę, zorganizowała przyjęcie. Dla takich chwil warto żyć. :)

    21.07.2022 07:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×