"Klan": Agnieszka Kaczorowska opowiada o utracie dziewictwa przez Bożenkę

Pamiętacie odcinek "Klanu", w którym Bożenka straciła dziewictwo? Agnieszka Kaczorowska - odtwórczyni roli Bożenki - opowiedziała o tamtym zdarzeniu z życia jej bohaterki.

Multimedia

W "Klan" odc. 2503 Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) wybaczyła Miłoszowi (Konrad Darocha) noc spędzoną z inną kobietą kilka miesięcy wcześniej. Lubiczówna nie może żyć bez ukochanego, dlatego zdecydowała się na oddanie mu swojego dziewictwa! Bożenka zaprosiła Miłosza na noc i para po raz pierwszy uprawiała seks! CZYTAJ TAKŻE: BOŻENKA Z "KLANU" WRACA DO TAŃCA AGNIESZKA KACZOROWSKA NAGO? AKTORKA NIE WYSTĄPI TERAZ W "PLAYBOYU"

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z serwisem SuperSeriale.pl opowiedziała o tamtej scenie:

- My z Konradem na tyle się poznaliśmy, że ta scena nie była żadnym problemem. To nie była scena typowo łóżkowa więc nie rozumiem tego szału. Miłosz ode mnie odszedł, to znaczy od Bożenki. Teraz wrócił. Ja musiałam nosić cały czas naszyjnik. Osobiście nienawidziłam go. Nie lubiłam z nim grać. Nie był urodziwy. Czasami szyja nie wyglądała najlepiej. Chciałam żeby już jak najszybciej był ślub, żeby tylko zdjąć naszyjnik. Uważam, że scena wyszła bardzo fajnie. Było kilka wersji i to co ostatecznie było w serialu nie zależało już ode mnie - powiedziała serialowa Bożenka. CZYTAJ TAKŻE: AGNIESZKA KACZOROWSKA NIE ZAMIERZA POPRAWIAĆ URODY OBCY MĘŻCZYZNA PROPONOWAŁ SEKS AGNIESZCE KACZOROWSKIEJ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×