"Klan". Agnieszka Kaczorowska-Pela i Michał Pela celebrują swoje szczęście na jednej z chorwackich wysp. To tam świętowali skórzaną rocznicę!

A jednak! Byli tacy, którzy nie dawali ich relacji wielkich szans - jakże się mylili! Gwiazda "Klanu" i tancerka - Agnieszka Kaczorowska-Pela - wraz z mężem, Maciejem Pelą, również tancerzem, niedawno obchodzili skórzaną rocznicę.

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela 3. rocznica ślubu

Poznali się podczas rozmowy kwalifikacyjnej - Agnieszka szukała tancerza do swojej szkoły tańca. Zakochali się i pobrali w Toskanii, 7 września 2019 roku. Wspólnie wychowują dwuletnią Emilię i dwumiesięczną Gabrielę. Teraz całą rodziną celebrują trzecią rocznicę ślubu w Chorwacji, na wyspie Lošinj.

W pogoni za latem, na naszą rocznicową podróż, wybraliśmy z @maciek.pela Chorwację. 💚 Dopiero przyjechaliśmy, a już rozważamy czy nie zostać dłużej…☺️😉 - napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela na Instagramie.

Agnieszka Kaczorowska zaatakowana na Instagramie! Zobacz więcej

A z okazji rocznicy zamieściła wpis zilustrowany pięknymi zdjęciami, w którym napisała m.in. o swojej miłości i wspomniała niedowiarków, którzy nie sądzili, że ona i Maciej ze sobą wytrzymają:

NIEZMIENNIE jestem najszczęśliwsza pod słońcem, że obok mnie jest mężczyzna, który ma takie same wartości, z którym tak wiele mnie łączy i z którym, w tym samym czasie, tak wiele mnie dzieli, że możemy się uzupełniać.💪🏻 @maciek.pela Ty wiesz…❤️ NIEZMIENNIE wierzę w prawdziwą miłość. Wiem, że jej doświadczam. Wiem, że razem jesteśmy najsilniejsi.❤️ …i jeszcze NIEZMIENNIE śmieszy mnie fakt, że zazdrośnicy dawali nam 3 miesiące, najwyżej rok.🙈😂

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka! Zobacz więcej

wiecznej miłości kochani ❤️ cudna fotka 😍

Brawo Wy 👏….. za wszystko❣️za tę NIEZMIENNOŚĆ 👏😍

Cudowne zdjęcie. Świetny pomysł z takim ubiorem prawie jak w dniu ślubu👏 😉 gratulację i wszystkiego dobrego.

Niezmiennie, wyjątkowi. 🥂 Wasze zdrowie. ☘️ Ps. Dziękuje. 🤹‍♀️

A mnie niezmiennie cieszy, że jesteś happy i niezmiennie wkurza, że ludzie zazdroszczą innym szczęścia 🔥❤️

Źródło: Dzień Dobry TVN Online/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kinia (gość)

    Mnie ślubny raz zabrał na rocznicę ślubu na zagraniczną wycieczkę, było pięknie. W tym roku świętowaliśmy latając w leszczyńskim tunelu aerodynamiczny, to ja wybrałam tą atrakcję. Małżonek nie protestował.

    09.09.2021 07:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×