"Klan". Agnieszka Kaczorowska-Pela jest w ciąży! Gwiazda serialu TVP spodziewa się drugiego dziecka!

Kilka dni temu Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała w sieci zdjęcie, po którym na jej instagramowym profilu posypały się gratulacje z okazji kolejnej ciąży, jednak aktorka studziła emocje. Jak się teraz okazało, gwiazda "Klanu" rzeczywiście jest w drugiej ciąży!

Multimedia

Wystarczyło jedno zdjęcie, aby Agnieszka Kaczorowska-Pela, którą widzowie doskonale znają z serialu "Klan", została wręcz zasypana gratulacjami z okazji drugiej ciąży. Wówczas aktorka studziła emocje i zwracała uwagę, że:

Osobiście uważam, że gratulowanie ciąży komuś, kto nie powiedział, że w niej jest, jest nie na miejscu z wielu powodów.

Agnieszka Kaczorowska-Pela w kolejnej ciąży? Internauci gratulują, aktorka odpowiada!Zobacz więcej

Teraz gwiazda kultowego serialu TVP postanowiła odnieść się do tamtego wpisu i jednocześnie... potwierdziła, że rzeczywiście spodziewa się drugiego dziecka! Kaczorowska-Pela napisała:

Dzień dobry w mroźny poniedziałek!❄️ Kiedyś powiedziałam sobie, że do 30tki będę mieć dwójkę dzieci...uważajcie o czym marzycie drogie kobiety!😂🤫 A tak serio... jesteśmy przeszczęśliwi, bo to prawda, że spodziewamy się z @maciek.pela drugiego dziecka.🤰❤️ Mieliśmy tą wiadomością podzielić się za kilka tygodni, ale napływające pytania mediów i Wasza ciekawość nakłoniły nas do tego, aby już teraz podzielić się naszą radością. 😉 Niezmiennie uważam, że gratulowanie komuś ciąży, gdy ta osoba o tym nie mówi, jest nie na miejscu z wielu powodów. Za każdą kobietą jest inna historia i myślę, że warto dać każdej z nas przestrzeń na przeżywanie swojej w spokoju. 🥰 Za mną bardzo trudny czas... w sumie można powiedzieć, że na 2-3 tygodnie zapadłam w sen zimowy...dosłownie.😂 I dlatego Maciek ostatnio robił w domu praktycznie wszystko (DZIELNY ON💪🏻👏🏻). Ale myślę, że wszystko zmierza ku lepszemu.🙏 P.S. Dla wszystkich turbo ciekawskich... i uprzedzając kąśliwe komentarze. Rozwiązanie zagadki zdjęcia w białej koszuli... 👉🏻 Robiąc te sesję byłam w pierwszym miesiącu. Nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży, nie miałam żadnego brzucha. Wstawiając to zdjęcie nie pomyślałabym, że je tak niektórzy zinterpretują.🙈 Natomiast teraz myślę, że był to dobry impuls do nagłośnienia tematu przedwczesnych gratulacji... dostałam mnóstwo wiadomości z Waszymi historiami. Poruszyłyście moje serce. I mam ogromną nadzieję, że ktoś w przyszłości zastanowi się dwa razy zanim pogratuluje komuś przedwcześnie ciąży. Temat jest ważny i warto o nim mówić. 👌🏻 Ściskamy wszystkich bardzo mocno! Już w czwóreczkę...😉

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska-Pela jest już mamą. Wraz z mężem na świecie przywitali w lipcu 2019 swoją córeczkę, jednak już wtedy zaznaczali, że chcą, aby ich córka miała rodzeństwo.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Antuan (gość)

  O urva ale newss !!! Bożenka z Klanu !!!!

  19.01.2021 14:46
 • Jone (gość)

  Google płacąc konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w pierwszym miesiącu dzięki tej akcji. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! . Wydaje się to niewiarygodne, ale nie wybaczysz sobie, jeśli tego nie sprawdzisz. Oto, o co chodzi i jak zacząć dzisiaj ...... 𝐖𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐬𝟕𝟗.𝐜𝐨𝐦

  19.01.2021 01:10
 • Ola (gość)

  mam to w d.pie czy piela zaciążyła

  18.01.2021 16:34
 • Zdegustowana (gość)

  Bez obrazy ale ona nie jest żadną gwiazdą!!! To tylko amatorka! Po co o niej piszecie???!!!!

  18.01.2021 14:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×