"Klan". Agnieszka Kaczorowska-Pela karierę zaczynała jako 7-latka. Zobacz, jak zmieniała się przez ponad 20 lat!

Agnieszka Kaczorowska-Pela skończyła właśnie 28 lat. Wielu widzów pamięta ją jednak jako kilkuletnią dziewczynkę z czasów, gdy zaczynała swoją karierę. Z okazji urodzin aktorki i tancerki postanowiliśmy sprawdzić, jak zmieniała się przez ponad 20 lat!

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska-Pela - jak się zmieniała przez lata?

Poznaliśmy ją, gdy miała 7 lat. To właśnie wtedy po raz pierwszy pojawiła się na ekranach naszych telewizorów jako Bożenka w "Klanie". Rola przysposobionej córki Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Ryszarda (Piotr Cyrwus) Lubiczów przyniosła jej rozpoznawalność i zapewniła karierę, która tra do dziś. Agnieszka Kaczorowska na oczach widzów dorastała i z dziewczynki przerodziła się w kobietę. Przez lata pokazała też, że nie jest tylko "Bożenką z 'Klanu'".

Tak zmieniła się pierwsza Bożenka z "Klanu". To ją zastąpiła Agnieszka KaczorowskaZobacz więcej

Agnieszka Kaczorowska urodziła się 16 lipca 1992 roku w Warszawie. Ma starsze rodzeństwo - siostrę Jolantę i brata Piotra. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała 10 lat. Jako 6-latka rozpoczęła trenowanie tańca towarzyskiego. W 2009 roku, tańcząc z Pawłem Milcarzem, zdobyła tytuł młodzieżowych mistrzów Polski 2009 w stylu latynoamerykańskim. W kolejnych latach zbierała kolejne laury taneczne. Szersza publiczność dowiedziała się o jej talencie i umiejętnościach, gdy w 2014 roku została trenerką tańca w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie.

Partnerami Kaczorowskiej w show byli: Rafał Maślak, Krzysztof Wieszczek (wygrali i zdobyli Kryształową Kulę), Łukasz Kadziewicz, Nikodem Rozbicki, Michał Malinowski i Antek Smykiewicz. We wrześniu 2017 roku otworzyła szkołę tańca "Danceworld by Agnieszka Kaczorowska". W tym samym roku wystąpiła w spektaklu "Karol – musical o życiu Jana Pawła II". Oprócz kariery aktorskiej i tanecznej rozwijała się także jako prezenterka i konferansjerka, prowadząc koncerty plenerowe i sylwestrowe.

Agnieszka Kaczorowska-Pela zachwyca biustem w basenie i podkreśla: "Samo działanie jest już spełnieniem"Zobacz więcej

W czerwcu 2017 roku Kaczorowska poznała tancerza Macieja Pelę, którego poślubiła 7 września 2018 roku. Kiedy zaszła w ciążę, rozpoczęła emisję internetowego programu "Będę mamą". 26 lipca 2019 roku została mamą - na świat przyszła jej córka, Emilia. Teraz podkreśla, że rola mamy jest dla niej najważniejsza i to jej poświęca się w całości. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak przez lata zmieniała się Agnieszka Kaczorowska-Pela.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×