"Klan". Agnieszka Kaczorowska-Pela o imieniu dla dziecka. Jakie imię wybrała dla swojej pociechy?

Agnieszka Kaczorowska w niedzielę, 28 lipca 2019 roku urodziła córeczkę. Jak ma na imię dziewczynka? Aktorka oraz jej mąż Maciej Pela udzielili już pierwszego wywiadu, w którym opowiedzieli o zmianach, jakie zaszły w ich życiu po narodzinach córeczki.

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela zostali rodzicami pod koniec lipca br. Taneczna para powitała na świecie córeczkę, o której opowiedzieli niedawno w wywiadzie dla Dzień Dobry Wakacje. Z rozmowy dowiadujemy się, że aktorka urodziła naturalnie, a podczas porodu mogła liczyć na wsparcie męża.

Długo zastanawialiśmy się, czy tego chcemy. Na początku ciąży stwierdziliśmy, że to nie jest dobry pomysł. Ale po połowie okresu stwierdziliśmy, że dlaczego nie! I Maciek dał radę - opowiedziała Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Jak ma na imię pierwsze dziecko tancerki i jej męża?Zobacz więcej

Para przyznała, że narodziny córki kompletnie zmieniły ich priorytety.

To jest nie do opisania słowami. Taka siła jest większa w domu, spokój, taka pewność. Zmieniły się kompletnie priorytety – mówiła tancerka w Dzień Dobry TVN.

Mimo, że od narodzin ich córki minęły już dwa tygodnie, para jak dotąd nie ujawniła imienia dziewczynki. Zniecierpliwieni fani zaczęli już zasypywać Agnieszkę Kaczorowską-Pelę pytaniami o to, jakie imię wybrała dla swojej pociechy.

W chwili kiedy dziecko przychodzi na świat , dajemy mu imię , a tu dwa tygodnie już i co ? Nie rozumiem 🤔 dlaczego taka tajemnica ... - to treść jednego z komentarzy na profilu aktorki.

Agnieszka Kaczorowska-Pela pochwaliła się ciążową sesją zdjęciową! Poród coraz bliżej!Zobacz więcej

Agnieszka Kaczorowska-Pela postanowiła odpowiedzieć na pytanie fanki. Aktorka przyznała, że imię jej córeczki poznamy w odpowiednim momencie.

> a dlaczego taka ciekawość i niecierpliwość ? Podzielimy się w odpowiednim momencie. - napisała młoda mama.

Zobacz galerię

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub we wrześniu 2018 roku w Toskanii. O tym, że spodziewają się dziecka poinformowali w sylwestrowy wieczór 2018/2019. Kaczorowska niemal do końca ciąży pozostawała aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnich dziewięciu miesiącach rozwijała m.in. swój kanał parentingowy na Youtube.

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×