"Klan". Agnieszka Kaczorowska-Pela o urokach macierzyństwa: Nie wiem czy jest noc czy jest dzień

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła córeczkę 26 lipca 2019 r. Po kilku dniach wróciła do domu, a w mediach społecznościowych podzieliła się swoimi pierwszymi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. "Nie wiem czy jest noc czy jest dzień" - napisała.

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela zostali rodzicami 26 lipca 2019 r. O tym, że na świat przyszła ich córeczka poinformowali dwa dni później - w niedzielę, 28 lipca. Gwiazda serialu "Klan" oraz tancerka odnosząca sukcesy na parkiecie "Dancing with the star. Taniec z gwiazdami" nie ukrywa swojej radości z faktu, iż została mamą.

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Jak ma na imię pierwsze dziecko tancerki i jej męża?Zobacz więcej

Po porodzie Kaczorowska nie przestała być aktywna w mediach społecznościowych. Poinformowała swoich obserwatorów o powrocie ze szpitala do domu i o tym, jak wyglądają jej pierwsze dni sam na sam z córeczką:

Oszalałam z miłości do niej! 🤱 I choć czasem nie wiem czy jest noc czy jest dzień... i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego co mi komunikuje... to ja chcę już tylko TAK ! 👼 Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby... po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie ! ✊🏻

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub we wrześniu 2018 roku w Toskanii. O tym, że spodziewają się dziecka poinformowali w sylwestrowy wieczór 2018/2019. Kaczorowska niemal do końca ciąży pozostawała aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnich dziewięciu miesiącach rozwijała m.in. swój kanał na Youtube, gdzie prowadziła cykl "Będę mamą".

Agnieszka Kaczorowska-Pela pochwaliła się ciążową sesją zdjęciową! Poród coraz bliżej!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×