"Klan". Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała film ze swojego ślubu i wesela w Toskanii! [WIDEO]

Gwiazda serialu "Klan" i programu "Taniec z gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska wzięła ślub z Maciejem Pelą we wrześniu 2018 r. Teraz opublikowała film z tego wydarzenia. Zobacz wideo ze ślubu Agnieszki Kaczorowskiej w Toskanii!

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub 7 września 2018 roku. Aktorka i tancerka poznała swojego przyszłego męża nieco ponad rok wcześniej. Jej wybranek jest tancerzem, którego widzowie mogą pamiętać z programu "You Can Dance - Po prostu tańcz".

Agnieszka Kaczorowska wyszła za mąż! Gdzie odbył się jej ślub? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ślub Agnieszki i Maćka odbył się w słonecznej Toskanii. Panna młoda miała przygotowane na tę okazję trzy szyte na miarę suknie od Violi Piekut. Teraz w sieci pojawił się film ze ślubu i wesela pary.

Cały ślub i wesele zorganizowaliśmy sami. Nie wynajmowaliśmy żadnej firmy weddingowej... w dniu wydarzenia bardzo pomogli nam nasi najbliżsi z dekoracjami, kwiatami i innymi szczegółami. Jednak nasze przygotowania trwały wiele miesięcy i wymagały poświęcenia sporo czasu na dopięcie tak wielu spraw i to jeszcze w obcym kraju. To jednak ogromna satysfakcja, gdy efekt końcowy jest zniewalająco piękny... jak ze snów.

Agnieszce i Maćkowi po raz kolejny życzymy wszystkiego najlepszego!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela o ślubie i podróży poślubnej. Kiedy dziecko? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • P (gość)

  Śliczny film ślubny... Agnieszka to przepiękna dziewczyna i wyglądała rewelacyjnie.

  14.10.2018 15:13
 • Zofia (gość)

  Przestancie nazywac gwiazdami te mierne aktoreczki bedace ,, gwiazdka jednago serialu". Daleeeeko im do formatu prawdziwych gwiazd polskiego ekranu. Do piet nie dorastaja np p. B. Tyszkiewicz, A. Janowskiej czy innym paniom tego formatu.

  14.10.2018 09:24
 • Artur (gość)

  O Boże, Boże, Boże, Bożenko... 🙃

  14.10.2018 03:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×