"Klan". Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała starszą siostrę! Podobne?

Od niespełna miesiąca Agnieszka Kaczorowska-Pela zgłębia tajniki macierzyństwa. W nowej roli wspiera ją starsza siostra, Jolanta, która w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z siostrzenicą!

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła swoje pierwsze dziecko w drugiej połowie lipca 2019 r. Aktorka i tancerka została mamą małej Emilki i to jej poświęca teraz swój czas. Sama ma dwójkę rodzeństwa – brata Piotra i siostrę Jolantę, która na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii.

Córka Agnieszki Kaczorowskiej w niebezpieczeństwie!Zobacz więcej

Przy okazji narodzin siostrzenicy, pani Jolanta odwiedziła Agnieszkę, a w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z małą Emilką. Na jej profilu można także znaleźć fotografie wskazujące na hobby siostry Kaczorowskiej, a jest nim szydełkowanie.

Przypomnijmy, że Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub we wrześniu 2018 roku w Toskanii. O tym, że spodziewają się dziecka poinformowali w sylwestrowy wieczór 2018/2019. Kaczorowska niemal do końca ciąży pozostawała aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnich dziewięciu miesiącach rozwijała m.in. swój kanał parentingowy na Youtube.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o urokach macierzyństwa: Nie wiem czy jest noc czy jest dzieńZobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×