"Klan". Agnieszka Kaczorowska-Pela zachwyca biustem w basenie i podkreśla: "Samo działanie jest już spełnieniem"

Agnieszka Kaczorowska-Pela z mężem i córką wybrała się na wakacje w góry. Oprócz pieszych wędrówek, korzysta też z udogodnień, jakie oferuje hotel, w którym zatrzymała się z rodziną. Fani nie mogą przestać zachwycać się jej figurą i walorami.

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska-Pela w basenie

Od jakiegoś czasu Agnieszka Kaczorowska-Pela zachwyca swoim wyglądem. Aktorka i tancerka nie ukrywa, że zmiany w jej wyglądzie to przede wszystkim zasługa miłości, którą odnalazła poznając swojego męża, Macieja Pelę. Także po urodzeniu córeczki, Emilki, prezentuje się znakomicie.

Agnieszka Kaczorowska-Pela zachwyca pociążową sylwetką! Jak dba o figurę? Zobacz więcej

W wakacje Kaczorowska-Pela odwiedza z rodziną różne zakątki Polski. Byli już nad morzem, teraz przyjechali w góry. Chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu, ale aktorka nie stroni także od "strefy relaksu", którą zapewnia ośrodek, w którym się zatrzymali. Opublikowała zdjęcie z basenu, które opatrzyła motywującym wpisem.

Kiedy Ci na czymś bardzo zależy, to zrób wszystko co w Twojej mocy, aby to osiągnąć. 💪🏻 Natomiast zajmij się tym na co MASZ WPŁYW... Często istnieją też takie elementy, które są od nas niezależne i czasem mogą przesądzić o efekcie. Włącz spokój, kontynuuj działanie. 💪🏻 Co ma przyjść, to przyjdzie. A jak nie przyjdzie TO, to przyjdzie coś innego.☺️ Samo działanie jest już spełnieniem.👌🏻 A pozytywny stan ducha przynosi tylko dobre rzeczy...

Oprócz przekazu zawartego przy fotografii, trudno nie zwrócić uwagę na biust tancerki, który jest wyraźnie podkreślony dzięki kostiumowi kąpielowemu. Takich walorów można pozazdrościć!

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała swój 150-metrowy dom! Jak mieszka serialowa Bożenka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×