"Klan". Agnieszka Kaczorowska pokazała mamę. Jak wygląda? To ona pomaga tancerce w opiece nad córką!

Agnieszka Kaczorowska pokazała mamę - Anię, która pomaga jej w opiece nad córką Emilką. Zdjęcie aktorki z rodzicielką spotkało się z dużym odzewem internautów. Jak wygląda mama Agnieszki Kaczorowskiej? Szczegóły w tekście poniżej!

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska w drugiej połowie lipca 2019 r. po raz pierwszy została mamą. Razem z mężem Maciejem Pelą zostali wtedy rodzicami małej Emilki. Aktorka zawsze marzyła o założeniu rodziny, a bycie mamą to obecnie jej najwalniejsza rola. Narodziny córeczki nie przeszkodził Kaczorowskiej w kontynuowaniu kariery zawodowej.

Agnieszka Kaczorowska-Pela pokazała starszą siostrę! Podobne?Zobacz więcej

Agnieszka Kaczorowska pokazała mamę

Aktorka może jednak liczyć na wsparcie najbliższych, którzy - gdy tylko tego potrzebuje - przybywają z pomocą. Ostatni Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie mamy, której podziękowała za pomoc w opiece nad maleństwem.

Instytucja #BABCIA to najlepsza instytucja na świecie! Zgadzacie się ze mną? Taka refleksja po poniedziałku – po pierwszym dniu baaaaardzo pracowitego tygodnia…Dziękuję Mamuś - podpisała zdjęcie z mamą aktorka.

Pani Anna zachwyciła internautów. -Taka babcia to skarb - piszą obserwatorzy Agnieszki Kaczorowskiej. Więcej komentarzy z profilu tancerki znajdziesz poniżej (pisownia oryginalna):

Wielokrotnie z tej instytucji korzystałam i nie zawiodła, nigdy! A ja zawsze mogłam dzięki Niej spokojnie pracować!

Babcie są cudowne

Babcia to istne błogosławieństwo

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×