"Klan". Agnieszka Kaczorowska wyszła za mąż! Gdzie odbył się ślub z Maciejem Pelą? [ZDJĘCIA]

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są już po ślubie! Gdzie odbyła się tajemnicza ceremonia znanej aktorki i tancerki? Nowożeńcy pochwalili się zdjęciami w mediach społecznościowych!

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub! Para pobrała się po niespełna 9 miesiącach od czasu, gdy zaczęli spotykać się ze sobą. Zapowiedzią ślubu był wieczór panieński, który odbył się 23 lipca 2018 roku w luksusowym SPA. Przyszła panna młoda bawiła się z najbliższymi sobie kobietami – mamą, siostrą, przyjaciółkami oraz przyszłą teściową.

Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" już po wieczorze panieńskim! Kiedy ślub? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktorka i tancerka zapowiadała, że jej ślub będzie kameralny i odbędzie się w tajemnicy przed mediami. Jak wynika ze zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych, ceremonia odbyła się w słonecznej Toskanii, a panna młoda miała przygotowane na tę okazję trzy szyte na miarę suknie od Violi Piekut. Do ślubu doszło najprawdopodobniej 7 września 2018 r. Była to ceremonia cywilna. "Było piękniej niż w naszych najśmielszych marzeniach... Kocham Cię Mężu" - napisała Agnieszka Kaczorowska-Pela pod zdjęciem w ślubnej sukni.

Kim jest Maciej Pela - mąż Agnieszki Kaczorowskiej?

Maciej Pela to tancerz, który był uczestnikiem w programie "You Can Dance – Po prostu tańcz". Z Agnieszką poznał się w czerwcu 2017 r. Szybko po tym, jak pojawił się w szkole tańca prowadzonej przez Agnieszkę Kaczorowską, oboje zakochali się w sobie i postanowili spędzić razem resztę życia. Zaczęli spotykać się ze sobą pod koniec 2017 r., zaręczyny odbyły się w kwietniu 2018 r.

Tancerka śpieszy się ze ślubem, bo jest w ciąży? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×