"Klan". Agnieszka Kaczorowska znowu mówi o modzie na brzydotę. Tym razem pokazała swoje zdjęcie bez makijażu

Agnieszka Kaczorowska jakiś czas temu wywołała ogromną burzę w Internecie. Jej wpis na temat dbania o siebie i wyglądu zewnętrznego rozzłościł wiele osób. Niedawno aktorka kolejny raz odniosła się do kontrowersyjnej wypowiedzi. Razem z nowym komentarzem celebrytka udostępniła też swoje zdjęcie bez makijażu.

Multimedia

Agnieszka Kaczorowska jest wszystkim znana za sprawą roli Bożenki w serialu "Klan". Aktorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie dzieli się swoim życiem zawodowym i prywatnym. Jedną z częściej podejmowanych przez nią kwestii jest macierzyństwo. Zdarza się również, że przekazuje swoje przemyślenia związane z innymi tematami. Kiedy opublikowała o modzie na brzydotę w Internecie wybuchła burza. Jej profil zalały komentarze osób, które nie zgadzały się z Kaczorowską. Wielu internautów podkreślało, że takie słowa kierowane przez osobę bardzo rozpoznawalną mogą wyrządzić ogromną krzywdę osobom, które mają problem z wiarą w siebie oraz nie czują się komfortowo ze swoim wyglądem.

Agnieszka Kaczorowska i jej "moda na brzydotę" w ogniu krytyki. Fani się wściekli. Aktorka przepraszaZobacz więcej

Agnieszka Kaczorowska powraca do mody na brzydotę

Doświadczenie związane z postem, który wywołał lawinę komentarzy i hejtu, na pewno nie było dla Agnieszki Kaczorowskiej łatwe. Gwiazda musiała zrobić sobie przerwę od medialnego szumu. Nie oznaczało to jednak zakończenia jej działalności na Instagramie. Agnieszka wróciła do wcześniejszych działań. Kilkakrotnie odniosła się do swoich słów. Podkreślała, że nie chciała nikogo urazić swoimi przemyśleniami.

Niedawno Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny nawiązała do kontrowersyjnego tematu. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu. Można odnieść wrażenie, że w jego opisie chciała odgryźć się na osobach, które bardzo ją krytykowały. Fotografię specjalnie zadedykowała ludziom, którzy po przeczytaniu wcześniejszej wypowiedzi Kaczorowskiej myśleli, że jej zdaniem kobieta powinna przesadnie dbać o swój wygląd.

Zrobiłam to zdjęcie z dedykacją dla wszystkich którzy gdziekolwiek i kiedykolwiek (czyli TAM i WTEDY😂) w moich słowach wyczytali, że neguję chodzenie bez makijażu i że kobieta piękna to tylko ta z makijażem i filtrami.

Jej słowa miało uwiarygodnić zdjęcie, na którym Agnieszka pozuje niepomalowana. Podkreślała również, że nie jest to pierwszy ani ostatni raz, kiedy tak pokazuje się w Internecie. Aktorka dodała też, że jej zdaniem najpiękniejszym makijażem dla każdej kobiety jest po prostu uśmiech.

Zgadzacie się z Agnieszką?

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Michał Pela celebrują swoje szczęście na jednej z chorwackich wyspZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    JEDNAK MAKIJAŻ CZYNI CUDA RÓWNIEŻ PRZY P. KACZOROWSKIEJ !

    18.11.2021 19:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×