"Klan". Andrzej Strzelecki dziękuje za wsparcie w czasie choroby. Aktor udzielił wzruszającego wywiadu

Andrzej Strzelecki udzielił wywiadu po raz pierwszy po tym, jak wyznał, że jest ciężko chory. Aktor podziękował za wsparcie i przyznał, że ma nadzieję, że szczęście, które dotychczas mu towarzyszyło, nie opuści go i tym razem.

Multimedia

Andrzej Strzelecki dziękuje za wsparcie

Andrzej Strzelecki - reżyser, aktor, pisarz, profesor PWST jest poważnie chory. Wiele razy pokrzepiał nas jako dr Koziełło z serialu "Klan", poruszał spektaklami pokazywanymi przez Teatr Telewizji TVP. Teraz sam potrzebuje wsparcia, za które podziękował we wzruszającym wywiadzie dla TVP.

Andrzej Strzelecki nie czuje się dobrze. Żona aktora przyznaje: Jest niesamodzielny, ale nie poddaje sięZobacz więcej

- W aktorstwie najfajniejsze jest to, że człowiek może przez chwilę żyć jakimś innym życiem. Przez moment. Ja w tej chwili jestem w sytuacji takiej, gdzie przestaję być sobą i nie mam na to wpływu. Ten czynnik zewnętrzny to jest choroba, która mnie dorwała - wskazuje Strzelecki. Chwilę po zdiagnozowaniu u aktora raka okazało się, że wynaleziono na niego lek w Stanach Zjednoczonych. Ta informacja utwierdziła go w przekonaniu, że jest dzieckiem szczęścia. Ma nadzieję, że to szczęście go nie opuści, bo lek jest bardzo kosztowny. Trzeba zgromadzić 1 500 000 zł.

- Jestem bardzo wdzięczny koleżankom, kolegom ze środowiska, że się w tak fantastyczny sposób zjednoczyli. Bardzo wam dziękuję - powiedział Andrzej Strzelecki w TVP. Zbiórkę na leczenie prowadzi Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie – wpłat można dokonywać w następujący sposób:

Numer Subkonta:
73 1600 1462 1893 9704 1000 0068 W tytule: „DLA ANDRZEJA S”

Dane do przelewów zagranicznych:
IBAN: PL73 1600 1462 1893 9704 1000 0068, BIC: PPABPLPK

Przelewy przez PayPal:
PayPal - KONIECZNIE Z TYTUŁEM: „dla Andrzeja S”

Gwiazdy zagrają koncert charytatywny dla Andrzeja Strzeleckiego! Kto pojawi się na scenie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×