"Klan". Anna Powierza nago w górach! Serialowa Czesia oddała się kąpieli w lodowatym jeziorze!

Anna Powierza, czyli serialowa Czesia z "Klanu" znowu pokazała odważne zdjęcie w mediach społecznościowych! Aktorka uwieczniła tym razem moment kąpieli w lodowatym jeziorze! Zobacz, jak Anna Powierza pozuje nago w górach!

Multimedia

Anna Powierza wypoczywa aktualnie w Bieszczadach. Wypad w góry okazał się dla niej doskonałym pretekstem, aby pokazać kolejne odważne zdjęcie w mediach społecznościowych! Znana najbardziej z roli Czesi z "Klanu" aktorka zapozowała nago w górach! W taki oto sposób rozpoczęła sezon na morsowanie.

Człowiek poznaje się całe życie. Ja siebie też. Nie dość, że poznałam. To zszokowałam wręcz. Totalnie zaskoczyłam. Okazało się, że w górach lubię być naga. Pod pretekstem kąpieli w lodowatym jeziorze, lubię się rozbierać. Boso, powoli wchodzić do wody. Stać nago, czuć wiatr zimno wodę promienie słońca całą sobą, całym ciałem. Do wczoraj o tym nie wiedziałam. Aż tu nagle - strzał endorfin, radość, szczęście, miłość i jedność z całym wszechświatem, spokój w duszy i w głowie, bo wszystkie problemy nagle zniknęły. Byłam kompletna i na swoim miejscu. Niczego się nie wstydziłam i niczego mi nie brakowało. Pomyśleć, że tyle doznań tylko dlatego, że zapomniałam kostiumu. Aha. Jeszcze jedno. Rozpoczęty sezon na morsowanie. - napisała Anna Powierza.

"Klan" nie ma sobie równych? Zobacz produkcje, które przekroczyły barierę 1000 odcinków!Zobacz więcej

Pod sensualnym zdjęciem aktorki pojawiło się sporo pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy chwalą jej wyzwolone podejście do życia.

I takie obcowanie z naturą to ja rozumiem

Jest Pani piękną kobietą. Tak trzymać, nagość nie jest niczym niezwykłym ani złym.

Przypominamy, że jakiś czas Anna Powierza zmagała się ze sporą nadwagą. Przyczyną była choroba, której długo nikt nie potrafił zdiagnozować. Kiedy wreszcie udało jej się schudnąć 30 kilogramów, napisała o tym książkę pt. "Jak schudnąć gdy dieta nie działa. Pokonałam insulinooporność i chorobę tarczycy". Teraz aktorka chce motywować inne kobiety do tego, aby zawalczyć o swoje dobre samopoczucie.

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ada (gość)

    no no cześka nie przeginaj-bo się przeziębisz

    12.11.2019 23:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×