"Klan". Bożenka z "Klanu" kiedyś i dziś. Jak zmieniła się adoptowana córka Lubiczów? [GALERIA]

Bożenka z "Klanu" kiedyś i dziś. Jak zmieniła się adoptowana córka Ryszarda i Grażyny Lubiczów, w którą wciela się w serialu Agnieszka Kaczorowska? Widzowie pokochali tę postać i przez lata mogli obserwować, jak dorasta i się zmienia. Bożenka z "Klanu" nie zawsze była grzecznym dzieckiem. Jak wyglądała na początku serialu "Klan" w 1999 roku? W galerii znajdziesz dużo zdjęć Bożenki Lubicz. W którym okresie swojego życia wyglądała najlepiej? Zobacz, jak zmieniła się Bożenka z "Klanu"!

Multimedia

Bożenka z "Klanu" bardzo się zmieniła! Agnieszka Kaczorowska, która wciela się w adoptowaną córkę Lubiczów występowała w serialu już jako mała dziewczynka. Na ekranie zadebiutowała w 1999 roku, godząc pracę aktorki ze szkołą i nauką tańca towarzyskiego. Wcześniej w rolę Bożenki z "Klanu" wcielała się Olivia Sivelli. To właśnie ją mogliśmy oglądać w scenach z domu dziecka. Agnieszka Kaczorowska a wraz z nią jej bohaterka przeszła na oczach widzów naprawdę ogromną metamorfozę. Z małej dziewczynki, wyrosła na piękną i seksowną kobietę.

Agnieszka Kaczorowska: Chadzając po ściankach nie wygrałabym poprzedniej edycji „Tańca z Gwiazdami”! [WYWIAD]Zobacz więcej

Bożenka z "Klanu" była uroczym dzieckiem, ale w wieku nastoletniego buntu przysparzała rodzicom wielu problemów. Widzowie serialu "Klan" świetnie pamiętają pierwsze zauroczenia Bożenki. Darzyła m.in. platonicznym uczuciem swojego nauczyciela, a dzięki wyjazdowi na obóz językowy poznała Malcolma, który odwiedził ją potem w Polsce. Zanim to jednak nastąpiło, niesforna córka Lubiczów wydzwoniła do ukochanego aż 2 tysiące złotych! Grażynka i Rysiek nie byli zadowoleni.

Dalej też nie było kolorowo - Bożenka wpadła w złe towarzystwo, ma za sobą epizod z narkotykami, niewiele też brakowało, a wystąpiłaby w filmie pornograficznym! Na szczęście Ryśkowi udało się uratować córkę z opresji. Dzięki kolejnemu zauroczeniu, córka Lubiczów trafiła na kurs tańca, który od tej pory stał się jej pasją.

Czy najdłużej emitowana telenowela powinna już zniknąć z anteny? [SONDA]Zobacz więcej

Okres buntu szybko minął, a Bożenka przewartościowała swoje życia, złożyła nawet śluby czystości! Wianek zerwał jednak Miłosz, za którego wyszła w 2016 roku, a niedługo po ślubie urodziła córeczkę. Dziś Bożenka z "Klanu" jest szczęśliwą mamą i żoną.

W galerii możecie zobaczyć mnóstwo zdjęć Bożenki z "Klanu"! Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniła się córka Lubiczów!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv

Komentarze

Skomentuj
  • Dana (gość)

    Nie jest taki majgorszy. Ogladam go ostatnio bez pr

    04.02.2019 00:30
  • Sam (gość)

    Bardziej mnie interesuje jak wyglada ta młodsza córka .

    10.11.2018 17:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×