"Klan". Co będzie z serialowym doktorem Koziełło po śmierci Andrzeja Strzeleckiego?

Po nagłej śmierci Andrzeja Strzeleckiego, fani seriali zaczęli zastanawiać się, jaki los czeka doktora Koziełło z serialu "Klan". Czy twórcy telenoweli zdecydują się uśmiercić postać Strzeleckiego? Wszystko jest już jasne.

Multimedia

Andrzej Strzelecki od lat wcielał się w postać doktora Tadeusza Koziełły-Kozłowskiego w serialu "Klan". Po nagłej śmierci aktora było wielce prawdopodobne, że scenarzyści zdecydują się uśmiercić postać sympatycznego lekarza. Jak dowiedział się jednak Fakt, twórcy najdłużej emitowanej telenoweli w Polsce wcale tego nie planują.

Wymyślono, że bohaterowie będą o nim mówić, tak jakby żył i nic się nie stało. Nie chcemy na razie żałoby u Lubiczów. Ten schemat się sprawdza i tym razem też go zastosujemy. Tym bardziej, że Andrzej zdążył nagrać kilka scen do jesiennych odcinków, a jego śmierć spadła na nas jak grom z jasnego nieba i trudno nam o tym mówić - powiedziała osoba z produkcji.

Podobny zabieg zastosowano w 2018 r., gdy zmarła Kazimiera Utrata, czyli serialowa ciocia Stasia.

Tomasz Stockinger, Artur Barciś, Mateusz Damięcki i inni żegnają Andrzeja StrzeleckiegoZobacz więcej

Przypominamy, że Andrzej Strzelecki zmagał się z nieoperacyjnym rakiem płuc i oskrzeli. Aktor odszedł w piątek (17.07) nad ranem. Jego pogrzeb odbędzie się w najbliższy piątek (24.07) o godzinie 14:00, w Domu Przedpogrzebowym na wojskowych Powązkach. Po uroczystościach pogrzebowych nastąpi odprowadzenie do grobu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×