"Klan". Córka Aldony Orman w niemieckiej edycji "The Voice Kids". Zobacz, jak śpiewa 10-letnia Idalia Orman-Borucka!

"The Voice Kids" cieszy się ogromną popularnością również poza granicami Polski. Ostatnio na Przesłuchaniach w Ciemno do niemieckiej edycji muzycznego show pojawiła się córka Aldony Orman. Zobaczcie, jak śpiewa 10-letnia pociecha aktorki z "Klanu".

Multimedia

Aldona Orman to polska aktorka znana z ról w takich serialach jak "Klan", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Pierwsza miłość". Oczkiem w głowie aktorki jest córka Idalia, która rozwija swój talent wokalny w Polsce i za granicą. Aldona Orman poinformowała ostatnio, że jej pociecha wzięła udział w Przesłuchaniach w Ciemno do niemieckiej edycji "The Voice Kids".

Kochani! Z wielką radością i dumą informuję, że dziś, tj. w niedzielę 24 lutego, moja córka Idalia pojawi się na przesłuchaniach w ciemno do niemieckiej edycji show The Voice Kids. - poinformowała swoich fanów aktorka.

Ania Dąbrowska i Cleo tuż po Finale! Będą dalej współpracować?Zobacz więcej

Córka aktorki w niemieckiej wersji "The Voice Kids" zaśpiewała piosenkę "When Wish Upon a Star". Jurorzy byli oczarowani jej wykonaniem, dlatego podczas występu małej Idalii odwróciły się wszystkie cztery fotele. -Głos Idalii zachwycił wszystkich czterech trenerów. W swojej wersji "Wish Upon A Star" porwała wszystkich do cudownego świata Disneya - czytamy w niemieckiej prasie.

Zdolna córka Aldony Orman dołączyła do drużyny Marka Forstera, a właściwie Marka Ćwiertnia - niemiecko-polskiego wokalistę i autora tekstów piosenek.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×