"Klan". Doktor Marczyński "zmartwychwstanie"?! Andrzej znów będzie chciał pieniędzy!

Po sześciu latach przerwy Wojciech Wysocki znów pojawił się na planie serialu "Klan"! Co spotka jego bohatera? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Klan" - nowe odcinki już od 9 września w TVP1! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że Wojciech Wysocki po sześciu latach wróci na plan serialu "Klan" i ponownie wcieli się w postać doktora Andrzeja Marczyńskiego. Był on niegdyś wspólnikiem Pawła (Tomasz Stockinger), który okazał się oszustem.

Piotr Cyrwus mógł nie zagrać Ryśka! Aktor wspomina, jak dostał rolę w telenoweli TVP!Zobacz więcej

W 2013 roku Marczyński upozorował swoją śmierć i uciekł za granicę w obawie przed wierzycielami. Teraz jednak niespodziewanie wróci do Polski! Zadzwoni do swojej byłej żony i poprosi o pilne spotkanie! Alicja (Maria Winiarska) od razu wyczuje jakiś postęp i nie pomyli się. Andrzej zażąda od niej pieniędzy!

Ten dom wybudowaliśmy wspólnie, właściwie za moje pieniądze, a po rozwodzie... cóż, nie podzieliliśmy majątku

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Jak ma na imię pierwsze dziecko tancerki i jej męża?Zobacz więcej

Alicja postanowi porozmawiać o tym ze swoim obecnym mężem, docentem Sarną (Ryszard Kluge). Ten obieca jej, że porozmawia z Marczyńskim i pogoni intruza! -Ja się z nim rozmówię! Spotkam się z nim i załatwię sprawę - powie żonie. Przed spotkaniem Sarna łyknie jednak kilka tabletek na uspokojenie.

Po lekarstwach zacznie czuć się bardzo słabo. Andrzej zauważy, że coś jest nie tak i udzieli mu niezbędnej pomocy. Gdy na miejscu pojawi się Alicja, będzie przerażona! Marczyński ułoży docenta do snu i od razu przejdzie do interesów.... Czy uda mu się wyłudzić pieniądze?

Izabela Trojanowska o roli w „Klanie”

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×