"Klan". Dorota Naruszewicz 11 lat temu porzuciła rolę w serialu TVP i zaszyła się w domu. Teraz pomaga Ukraińcom na Dworcu Centralnym w Warszawie

Dorota Naruszewicz przez 14 lat wcielała się w jedną z kluczowych ról w serialu "Klan". Aktorka w 2011 roku porzuciła jednak postać Beaty i skupiła się na życiu rodzinnym - prowadzeniu domu i wychowywaniu córek. Teraz pomaga Ukraińcom na Dworcu Centralnym w Warszawie - jednym z najbardziej obleganych przez uchodźców miejsc w Polsce.

Multimedia

Dorota Naruszewicz 11 lat temu porzuciła rolę w serialu TVP i zaszyła się w domu

Dorota Naruszewicz na planie serialu "Klan" spędziła czternaście lat. Aktorka wcielała się w córkę Elżbiety (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk) Chojnickich do 2011 roku. Po odejściu z serialu, najważniejszą rolą jej życia stała się rola matki i pani domu.

Dorota Naruszewicz pokazała mieszkanie. Spójrzcie tylko na efektowny kominek!Zobacz więcej

Jakiś czas temu aktorka postanowiła o sobie przypomnieć, pojawiając się na branżowych imprezach i dołączając do obsady serialu "Korona królów", w którym zagrała matkę króla Władysława Jagiełły. Gwiazda prężnie działa również na Instagramie. To właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że rozwiodła się z mężem, prawnikiem Tomaszem Żórawskim.

Drodzy, nie dzielę się często swoimi prywatnymi sprawami, ale z powodu pojawiających się coraz częściej pytań, zwłaszcza od kilku godzin... Pytań od mediów, bliższych i dalszych znajomych, postanowiłam oficjalnie poinformować, że kilka miesięcy temu wzięłam rozwód. Od tego momentu było mi już niezręcznie czytać w mediach o moim długoletnim małżeństwie, a sporo się o tym mówiło choćby w związku z moimi niedawnymi urodzinami. Z zachowaniem dobrych relacji z byłym mężem, wkraczam w nowy rozdział swojego życia, pełna świeżej energii i optymizmu. Po prostu wkraczam w strefę słońca! - napisała.

Dorota Naruszewicz nadal kojarzona jest z rolą pierwszej Beaty z "Klanu". Aktorka w dniu 51. urodzin opublikowała na Instagramie poruszający post, w którym poruszyła temat sytuacji na Ukrainie:

Świat zmienia się na naszych oczach, to już nie będzie ta sama Europa, ten sam Zachód. Wierzę, że ta wojna skończy się jak najszybciej, Putin przepadnie a Ukraina przy pomocy Europy odbuduje się jak najszybciej już jako członek UE. Czy wiara w to jest wiarą naiwną, jak wiara w bajkę? Dziś są moje urodziny, w bajki już dawno nie wierzę, nie muszę bo to co się dzieje jest prawdziwe.

Dorota Naruszewicz pomaga Ukraińcom na Dworcu Centralnym w Warszawie

Dorota Naruszewicz, czyli Beata z serialu "Klan" aktywnie włączyła się w pomoc dla osób z Ukrainy. Jak donosi nasze źródło, aktorka prężnie działa na Dworcu Centralnym w Warszawie, gdzie panuje ogromny chaos. W hali dworca przebywa wiele osób, które szukają w Polsce schronienia. Niektórzy śpią na podłodze.

Gwiazda świetnie odnalazła się w trudnych warunkach - udziela doraźnej pomocy, rozdaje najpotrzebniejsze produkty.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kuba (gość)

    Kolejna podstarzała celebrytka, która postanowiła o sobie przypomnieć. Niech jedzie na upadlinę na miejscu pomagać.

    11.03.2022 19:31
  • Lechitek (gość)

    Szacunek, p. Doroto!!

    09.03.2022 19:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×