"Klan". Gwiazdy zagrają koncert charytatywny dla Andrzeja Strzeleckiego! Na scenie m.in. Kayah, Natasza Urbańska i Michał Bajor

Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa zorganizują koncert charytatywny, aby pomóc zebrać pieniądze na leczenie Andrzeja Strzeleckiego. Kto wystąpi? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Andrzej Strzelecki, aktor znany przede wszystkim z serialu "Klan", cierpi na raka płuc. Aby odzyskać zdrowie, musi poddać się bardzo drogiej terapii, na którą go niestety nie stać. Może jednak liczyć na wsparcie przyjaciół z branży!

Andrzej Strzelecki nie czuje się dobrze. Żona aktora przyznaje: Jest niesamodzielny, ale nie poddaje sięZobacz więcej

Aktor Janusz Józefowicz i kompozytor Janusz Stokłosa, artyści związani z warszawskim Studio Buffo, postanowili pomóc Strzeleckiemu i organizują koncert charytatywny, w trakcie którego będą zbierać fundusze na jego leczenie. Odbędzie się on 26 czerwca o godzinie 20:00 w Buffo. W akcję zaangażowani są także osoby związane z Akademią Teatralną, której Strzelecki przez wiele lat był rektorem.

Na scenie pojawią się m.in. takie gwiazdy jak Kayah, Michał Bajor, Piotr Machalica, Wiktor Zborowski, Magda Umer, Krzysztof Tyniec, Olga Szomańska, Dariusz Kordek, Natasza Urbańska i cały zespół Teatru Muzycznego Buffo. Podczas koncertu przewidziana jest także licytacja różnych obrazów, rzeźb, niesamowitych gadżetów i rzeczy należących do znanych artystów. Uruchomiona została także zbiórka internetowa.

Andrzej Strzelecki dziękuje za wsparcie w czasie choroby. Aktor udzielił wzruszającego wywiaduZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Barb (gość)

    Ja nie miałam takich możliwości dla moich najbliższych ale życzę by się udało.

    18.06.2020 08:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×