"Klan". Jakub Tolak grał Daniela - syna Moniki Ross. Teraz wraz z ukochaną mieszka w samochodzie!

Widzowie "Klanu" pamiętają Jakuba Tolaka z roli Daniela - syna Moniki Ross. W 2008 roku odszedł z serialu i usunął się ze świata telewizji. Co teraz robi? Okazuje się, że postawił na dość niekonwencjonalny styl życia!

Multimedia

Jakub Tolak - pierwszy Daniel z "Klanu"

"Klan" to najdłużej emitowany polski serial. Jedną z osób, które grały w nim niemal od początku jest Jakub Tolak. Aktor przez 10 lat wcielał się w Daniela - syna Moniki Ross (Izabela Trojanowska). Pojawiał się także w innych produkcjach, np. w filmach "Francuski numer", "Outlanders" czy "Na kocią łapę". W 2008 roku postanowił pożegnać się z rolą Daniela i zajął się muzyką - był członkiem zespołu "Forma". W latach 2013-2018 grał w "Barwach szczęścia".

Gwiazdy serialu kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmienili! [GALERIA]Zobacz więcej

Co teraz dzieje się z Jakubem Tolakiem? Od jego odejścia z "Klanu" minęło 12 lat i okazuje się, że postanowił całkiem zmienić swoje życie. Wraz ze swoją ukochaną, Zofią Samsel, mieszka w samochodzie i podróżuje po świecie. Sami zbudowali swojego niebieskiego vana i postanowili żyć na 6 m2. "Były momenty zwątpienia i to już w trakcie samej budowy busa. Chcemy kontynuować podróż ile się da, bo mamy realną możliwość bycia sobie "sterem, żeglarzem, okrętem" i nie zawahamy się z niej skorzystać. Co z tego wyniknie, albo co z tym zrobimy, pokaże czas" - stwierdzili w rozmowie z "naTemat".

Kuba i Zosia wyruszyli 15 miesięcy temu. Nowy Rok 2021 powitali w Albanii, ale wcześniej byli m.in. w Czechach, Chorwacji, Serbii i Hiszpanii. Swoje podróże relacjonują w sieci, prowadząc kanał na YouTube i w mediach społecznościowych. Nawet pandemia nie zmusiła ich do zakończenia tej przygody.

Zobacz galerię

Aldona Orman o "Klanie"

Komentarze

Skomentuj
  • Roman dżokej (gość)

    Bardzo chętnie bym zaprosił panią Aldonę na kolację ze śniadaniem. A może nawet na tydzień nauki jazdy konnej.

    07.01.2021 12:02
  • :) (gość)

    Super!

    07.01.2021 10:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×