"Klan". Kaja Paschalska wspomina Agnieszkę Kotulankę. Wzruszające słowa serialowej córki

Agnieszka Kotulanka zmarła prawie 4 lata temu, ale wciąż jest obecna we wspomnieniach kolegów z "Klanu". Kaja Paschalska, jej serialowa córka, zapytana o aktorkę, zdobyła się na wzruszające wyznanie.

Multimedia

Kaja Paschalska o Agnieszce Kotulance

Agnieszka Kotulanka była jedną z największych gwiazd serialu "Klan", ale niestety z powodów zdrowotnych aktorki, jej postać w serialu została uśmiercona. Niedługo później, w 2018 roku, zmarła też aktorka.

Przez całe lata mówiono o romansie Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego. Joanna Szczepkowska wyznała prawdę!Zobacz więcej

Rola Kotulanki była bardzo ważna - grała Krystynę Lubicz, żonę Pawła (Tomasz Stockinger), matkę trójki dzieci, w tym Oli, granej przez Kaję Paschalską. Aktorka wciąż jest obecna we wspomnieniach kolegów z planu. Kaja Paschalska w rozmowie z "Faktem" opowiedziała o relacji z serialową mamą. Jej słowa chwytają za serce!

Aga była wspaniała. Dorastałam z nią. Udzielała mi się przy niej rodzinność. W dalszym ciągu czuję żal i smutek, że jej już nie ma. Wnosiła taką wielką energię... Była genialną kobietą. To była moja druga mama - powiedziała ze smutkiem.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×