"Klan". Kazimiera Utrata, serialowa ciocia Stasia, nie żyje. Miała 86 lat [ZDJĘCIA]

Kazimiera Utrata nie żyje. Aktorka, która od 18 lat wcielała się w ciocię Stasię w serialu "Klan" zmarła w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. Miała 86 lat.

Multimedia

Kazimiera Utrata zmarła w niedzielę, 12 sierpnia 2018 r. w wieku 86 lat. Aktorka, która debiutowała na ekranie w 1959 roku w "Lotnej" Andrzeja Wajdy, kojarzona była ostatnio głównie jako ciocia Stasia z serialu "Klan". Informację o śmierci aktorki podał portal portal filmpolski.pl.

Ola i Agnieszka w ciąży! Ola zdradziła Rafała?! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Utrata w swoim dorobku filmowym miała role w takich filmach jak m.in. "Galimatias, czyli kogel-mogel II", "Miś", "Kochaj albo rzuć", "Monidło" czy "Wszystko na sprzedaż". Występowała także w serialach "Zmiennicy", "Panny i wdowy" i "Boża podszewka".

Jako ciocia Stasia z "Klanu" pojawiała się na ekranach telewizorów w polskich domach od roku 2000. Jej bohaterka przyjechała z Kazachstanu i została gospodynią w domu Lubiczów. W odcinkach, które oglądaliśmy w 2007 r. wyszła za Jeremiasza (Wincenty Grabarczyk). Póki co nie wiadomo, w jaki sposób scenarzyści zakończą wątek ukochanej przez widzów cioci Stasi.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • janusz99 (gość)

    Bożesz Ty mój, ciocia Stasia nie żyje.

    15.08.2018 12:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×