"Klan". Kultowy serial zniknie z anteny TVP w listopadzie? Wiemy, kto zastąpi Andrzeja Strzeleckiego!

To koniec kultowego serialu "Klan"? Takie doniesienia coraz częściej zaczęły pojawiać się w mediach i ma to związek z umową, jaką producenci "Klanu" mają z Telewizją Polską. Wiemy, jaka jest prawda!

Multimedia

"Klan" odcinek 3644 - premiera w poniedziałek, 31 sierpnia, o godzinie 18:00 na antenie TVP1

"Klan" zniknie z anteny? Takie doniesienia niedawno obiegły media, ponieważ producenci serialu mają umowę z TVP do listopada. Czy to oznacza, że po 23 latach widzowie nie będą już mogli śledzić dalszych losów Lubiczów i Chojnickich?

Wiernych fanów "Klanu" możemy uspokoić. Głos w tej sprawie zabrali producenci serialu, którzy na oficjalnym profilu "Klanu" na portalu Facebook napisali:

Co dalej z "Klanem"? Według plotkarskich mediów dalsze losy "Klanu" stoją pod znakiem zapytania, bo 3 listopada wygasa umowa produkcji z TVP. Ile w tym prawdy? - Co roku jedna umowa się kończy, a następna jest podpisywana... To standardowa sytuacja, która zresztą dotyczy nie tylko nas, ale wszystkich produkcji telewizyjnych – mówi Wojciech Niżyński, współproducent – obok Pawła Karpińskiego – emitowanego od 23 lat „Klanu“. – Pięknie dziękujemy wszystkim mediom za troskę o dalsze losy naszego serialu – dodaje wybitny scenarzysta. – Fakty są takie, że już 31 sierpnia wracamy na antenę „Jedynki“ z premierowymi odcinkami. Rzeczywiście, zgodnie z obowiązującą obecnie umową, nakręciliśmy ich tyle, by zapewnić emisję do 3 listopada br. Aktualnie pracujemy nad scenariuszami kolejnych odcinków i planujemy powrót na plan na początku września br. Nowa umowa z TVP1 jest w przygotowaniu, a jej warunki praktycznie zostały uzgodnione. Do zobaczenia 31 sierpnia w TVP1!

Agnieszka Kaczorowska-Pela świętuje 1. urodziny córki. Stworzyła dla niej krainę motyli!Zobacz więcej

Jednocześnie warto dodać, że w serialu pojawi się nowa postać. Karolina Nowakowska wcieli się w pracującą w El Medzie lekarkę, która mocno ma namieszać w życiu Lubiczów! Zdaniem wielu to właśnie bohaterka, która zastąpi postać doktora Koziełły, którą kreował nieodżałowany Andrzej Strzelecki.

Czekacie na nowe odcinki "Klanu"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Czuły krytyk (gość)

  Koniec tego badziewia.

  01.03.2021 18:15
 • Mk (gość)

  Najwyraźniej w telenowelach tez zdarzaja sie cuda:)

  22.09.2020 09:49
 • Agata (gość)

  Drobne uwagi: - brakuje wejścia do apteki Lubiczów - zauważyliscie? - w jaki sposób pan pułkownik na wózku dostawał sie do pokoju Chojnickich? Czy pokonywał schody?

  27.08.2020 03:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×