"Klan". Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antek Królikowski pokazali, jak wspólnie spędzają czas w domu

Rodzina Królikowskich przeżywa trudny czas. Niedawno pożegnali swojego ukochanego męża i ojca, Pawła Królikowskiego. Teraz pokazali, jak wspólnie spędzają czas w domu. Zdjęcia opublikowali Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski.

Multimedia

Rodzina Królikowskich razem w domu

Trudny czas związany z epidemią koronawirusa w Polsce i na świecie nastąpił tuż po osobistej tragedii rodziny Królikowskich. Po długiej i ciężkiej chorobie zmarł Paweł Królikowski. Jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz piątka ich dzieci pożegnali aktora 5 marca 2020 roku. Teraz rodzina zachęca do zostania w domu i wspólnego spędzenia czasu.

Paweł Królikowski otrzymał pośmiertne odznaczenie od prezydenta. Odebrała je Małgorzata Ostrowska-KrólikowskaZobacz więcej

Niedawno Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła do pracy na planie serialu "Klan". Okazuje się, że nie chciała wziąć urlopu, aby w samotności przeżyć żałobę po mężu. Wprowadzony w Polsce stan zagrożenia epidemicznego sprawił jednak, że większość Polaków musiała zmienić swoje plany i pozostać w domu. Tak też uczynili Królikowscy.

W mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, opublikowane przez Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i Antoniego Królikowskiego. Oboje pozują z całą rodziną, zachęcając jednocześnie do tego, aby w najbliższym czasie zostać w domu. "Zostaję w domu, rodzina to jest siła. Zostańmy w domu" - napisała pod zdjęciem Ostrowska-Królikowska.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wróciła na plan serialu. "Nie prosiła o urlop".Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Aurelka (gość)

  Super mieć takie wsparcie coś cudownego

  16.03.2020 16:05
 • ????? (gość)

  Miernoctwo królikowskich skończcie się lansować na trupie "wielkiego aktora"odznaczonego nie wiadomo za co,może dlatego że pisowski aktorzyna.Królikowsko na nasz koszt pochowałaś starego i jeszcze ci mało.Kiedy ten cyrk się skończy???? miernoctwo do roboty,na zdjęciach widać żal aż d....ę ściska.Jak wam n ie wstyd?

  16.03.2020 11:42
 • dam (gość)

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  16.03.2020 09:13
 • Iwona (gość)

  Czy nie jesteś za bardzo niesprawiedliwy bw swojej opinii?

  16.03.2020 09:11
 • Ups (gość)

  Ta rodzina naprawde nie zna umiaru. Ciagle ktores z nich przerywa milczenie , juz sie nie da tego wytrzymac. Pustaki promuja sie na smierci ,,ukochanego ''ojca i meza. Ta mama taka w wielkiej zalobie , ze zaraz poleciala na plan zdjeciowy i nic jej nie moglo powstrzymac , jedynie coroawirus. Czy oni nie czuja ze sa smieszni? Dopiero przerwala milczenie mama i najstarszy syn , a co to bedzie jak pozostale dzieci zaczna przerywac? , to do konca roku mamy zapewniona ,,rozrywke''

  16.03.2020 08:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×