"Klan". Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dosyć konfliktu Antka z Joanną Opozdą? Mocno odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

Polski show-biznes żyje właśnie konfliktem Joanny Opozdy z jej (jeszcze wciąż obecnym) mężem i ojcem dziecka, Antonim Królikowscy. Aktor i aktorka przerzucają się kolejnymi wzajemnymi oskarżeniami oraz screenami wiadomości, a Internauci mają pożywkę. Matce Antka, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej niezbyt się to podoba. Ostro odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

Multimedia

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dosyć konfliktu Antka z Joanną Opozdą? Mocno odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

Jeżeli jesteście użytkownikami polskiego Internetu, to prawdopodobieństwo, że w ostatnich dniach nie trafiliście na żadne informacje odnośnie do konfliktu Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, są wręcz bliskie zeru. Wkrótce byłe małżeństwo przerzuca się kolejnymi oskarżeniami, w ruch poszły zdjęcia wykonywanych przelewów oraz screeny wiadomości. Opozda i Królikowski poszli wręcz na medialną wojnę.

Elżbieta Czabator spotkała się ze Stanisławem! Żałuje, że nie wybrała go zamiast Marka?Zobacz więcej

To wszystko sprawiło, że obrywa się również bliskim Królikowskiego i Opozdy. Brat Antka, Jan Królikowski już ma dosyć tego, co dzieje się wokół jego rodziny. W ostatnich dniach wymownie skomentował konflikt na swoim Instastory, publikując... zdjęcie z "Mody na sukces".

Teraz dosyć tej medialnej telenoweli ma również Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Gwiazda "Klanu", prywatnie będąca matką Antka Królikowskiego, musiała zablokować komentarze na swoich mediach społecznościowych, bo skala hejtu była przerażająca. Jak informuje Plotek.pl, z Ostrowską-Królikowską skontaktowali się dziennikarze "Faktu", który chcieli poprosić o komentarz na temat całej sprawy. Aktorka jednak stwierdziła, że nie ma nic do dodania i woli milczenie w tej sytuacji.

Nic dziwnego, że Ostrowska-Królikowska woli milczenie, bowiem w sieci pojawiło się zdjęcie jej prywatnej wiadomości do jednej z Internautek, która w sieci skomentowała dramę, pisząc, że Współczuje Asi, że miała do czynienia z taką rodziną. Gwiazda "Klanu" napisała jej:

Uważaj, dziewczyno, komu współczujesz, bo możesz to opłacić życiem.

Chociaż wiadomość brzmi szokująco, to Małgorzata Ostrowska-Królikowska wytłumaczyła się portalowi Pudelek.pl. Matka Antka Królikowskiego wyznała:

Miałam na myśli moje życie, bo też współczułam, a czuję się zagrożona, ja i moja rodzina. Ot, taki własny przykład ku przestrodze. Ale to emocje czasami ponoszą. (…) Żałuję, że to napisałam, skoro można to interpretować jak groźbę. Matko, co za paranoja.

Co o tym sądzicie?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×