"Klan". Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna Pawła Królikowskiego wzruszającym wpisem

Paweł Królikowski nie żyje - taka informacja obiegła media w czwartek, 27 lutego. Wiele gwiazd pożegnało aktora wzruszającymi wpisami. Tym razem Małgorzata Ostrowska-Królikowaska postanowiła pożegnać się z mężem. Zobaczcie poruszający wpis aktorki.

Multimedia

Małgorzata Ostrowska-Królikowska żegna męża

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Od grudnia 2019 roku przebywał w szpitalu na oddziale neurologicznym. Zły stan zdrowia aktora był najprawdopodobniej wynikiem przebytej w 2015 roku operacji usunięcia tętniaka.

Paweł Królikowski nie żyje. Aktor miał 58 latZobacz więcej

Po tym, jak informacja o śmierci Pawła Królikowskiego obiegła media, gwiazdy żegnały go wzruszającymi wpisami. W pięknych słowach z ojcem pożegnał się Antoni Królikowski. Teraz przyszedł czas na Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, która na swoim profilu zamieściła krótki, ale bardzo wymowny i emocjonalny wpis.

Pawku, najlepsza podroży mojego życia 🕯w kontakcie❤️

Antek Królikowski i polskie gwiazdy żegnają Pawła KrólikowskiegoZobacz więcej

Pod zdjęciem, które opublikowała Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawiło się mnóstwo wyrazów współczucia, również od gwiazd. Kondolencje złożyli m.in. Joanna Moro, Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Tamara Arciuch, Olga Frycz i Marta Manowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • piwa1960 (gość)

    Co jakiś czas oglądam Ranczo bo to wielka uczta duchowa. Właśnie skończyłam jeden z odcinków 10 sezonu kiedy dowiedziałam się o śmierci Pana Pawła Królikowskiego. Szok! Strasznie mi przykro. Wiem, że Jego dorobek artystyczny jest bogaty ale w mojej pamięci pozostanie na zawsze mistrzowsko zagrana rola Kusego.

    03.03.2020 00:44
  • Kryminalny (gość)

    Był prawdziwym PITBULEM sceny !!! Świetnie zagrana rola gliniarza razem z innymi. Zawsze miło się ogląda.

    02.03.2020 17:10
  • Zainteresowana (gość)

    Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą.

    01.03.2020 21:49
  • maja (gość)

    skoda że odszedł taki dobry aktor

    01.03.2020 17:09
  • Ja fanka (gość)

    Serdeczne wyrazy współczucia dla całej Rodzinki Był wspaniałym aktorem a zwłaszcza w Ranczo Wierzyć się nie chce ze tak wspaniały człowiek nie zyje

    01.03.2020 07:51
  • Alina Horn (gość)

    Wspaniały człowiek i wybitny aktor. Żal że tak szybko.. Za szybko....

    29.02.2020 17:17
  • Hana (gość)

    Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, wspaniały aktor i ciepły człowiek.

    29.02.2020 14:41
  • Kamil (gość)

    Nie znałem osobiście Ale uważam że to był najlepszy aktor w serialu ranczo jak i film o tytule ranczo Wilkowyje szczere kondolencje dla rodziny Pawła Królikowskiego wybitnego polskiego aktora

    29.02.2020 11:59
  • Kamil (gość)

    Nie znałem osobiście Ale uważam że to był najlepszy aktor w serialu ranczo jak i film o tytule ranczo Wilkowyje szczere kondolencje dla rodziny Pawła Królikowskiego wybitnego polskiego aktora

    29.02.2020 11:58
  • Silver (gość)

    Komentarz dla goscia? Lepiej się poczules wypuszczajac trochę jadu?!!! Nieładnie!!!!

    29.02.2020 09:37
  • Wiola (gość)

    Wyrazy współczucia dla rodziny

    29.02.2020 06:00
  • Gosia (gość)

    Współczuję to słowo które bardzo boli kiedy kochamy, trzeba stracić żeby zrozumieć. Żegnam Pawła , w moimi sercu pozostanie do końca moich dni.

    29.02.2020 05:37
  • Gosia (gość)

    Współczuję to słowo które bardzo boli kiedy kochamy, trzeba stracić żeby zrozumieć. Żegnam Pawła , w moimi sercu pozostanie do końca moich dni.

    29.02.2020 05:35
  • Celia (gość)

    Szczere wspol czucie zpowodu smierci wspanialego Aktora i meza dla rodziny Krolikowskich Spoczywaj w Spokoju!

    28.02.2020 21:39
  • Riki. (gość)

    Szczere kondolencje dla rodziny - Spoczywaj w spokoju.

    28.02.2020 19:01
  • an (gość)

    wyrazy wspolczocia dla rodziny

    28.02.2020 15:19
  • Marekmoher (gość)

    Wyrazy współczucia dla Rodziny i Bliskich. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie.

    28.02.2020 13:32
  • Sebastian Natanek (gość)

    Wyrazy współczucia dla rodzony. Cześć jego pamięci.

    28.02.2020 12:53
  • Kamila (gość)

    Składam wyrazy współczucia dla całej rodziny...😢

    28.02.2020 12:22
  • e.r (gość)

    skladam najszczersze wyrazy wspolczocia dla calej rodziny