"Klan" nowe odcinki. Krystyna wda się w "intelektualny romans"!

"Klan" nowe odcinki już we wrześniu! Sprawdź, co się wydarzy. Krystyna wda się w "intelektualny romans"!

Multimedia

"Klan" nowe odcinki już we wrześniu. Wiadomo już, że jednym z nowych wątków będzie "intelektualny romans" Krystyny Lubicz (Agnieszka Kotulanka), który być może przerodzi się głębszą fascynację.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "KLANU". ARKADIUSZ PORZUCI GRAŻYNKĘ I OSTATECZNIE WRÓCI DO ŻONY? MAGDALENA STAM MIAŁA POWAŻNY WYPADEK NA SKUTERZE WODNYM[/sc]

- Pani Lubiczowa wda się w intelektualny romans z pewnym mężczyzną - zdradził "Światowi seriali" Paweł Karpiński, producent "Klanu". - A to oznacza, że troska niektórych mediów o to, że Agnieszki Kotulanki po wakacjach nie zobaczymy w naszym serialu, jest zupełnie niepotrzebna. Ale oczywiście za nią dziękujemy i przy okazji serdecznie pozdrawiamy - dodał i wyjaśnił, że w czerwcu, gdy przygotowywano powakacyjne odcinki serialu aktorka była po prostu chora.

"Klan" nowe odcinki - w 2456. odcinku serialu Krystyna Lubicz będzie przebywać za granicą na kongresie naukowym. Jej powrót do Polski opóźni się, ponieważ kobieta zachoruje. Prawdiopodobnie to właśnie podczas spotkania naukowców Lubiczowa pozna mężczyznę, z którym wda się w "intelektualny romans". Jak sugeruje "Świat seriali", być może będzie to ktoś, kto ma wiele wspólnego z profesorem Stjepanem Vujkovicem (Roman Frankl), chorwackim pisarzem i dawną miłością Krystyny Lubicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×