"Klan" odc. 2495 TVP1. Maciek porzucony przez Martynkę! Idzie do nocnego klubu!

W listopadowych odcinkach "Klanu" Maciek będzie przeżywał rozstanie z ukochaną Martynką.

Multimedia

Maciek (Piotr Swend) i Martynka (Natalia Antoszczak) wydawali się być sobie przeznaczeni. Para, która kilka miesięcy temu się zaręczyła i planowała ślub, wyglądała na szczęśliwą. Okazuje się jednak, że młody Lubicz i jego wybranka nie staną na ślubnym kobiercu!

Jak informuje "Świat Seriali", w listopadowych odcinkach "Klanu" Maciek przeżyje miłosne rozczarowanie, gdy Martynka zerwie zaręczyny, bo poznała innego mężczyznę. Załamany chłopak będzie topił swoje smutki w alkoholu i coraz bardziej będzie pogrążał się w depresji. Zatroskana Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) poprosi o pomoc Arkadiusza (Daniel Olbrychski).

CZYTAJ TAKŻE: "KLAN" - KRYSTYNA LUBICZ WYJEDZIE DO USA! CZY AGNIESZKA KOTULANKA WRÓCI DO "KLANU"? NOWE ODCINKI "KLANU" TVP1 JESIEŃ 2013. CO SIĘ WYDARZY W NOWYCH ODCINKACH?

Nowik, dzięki któremu Maciek zaczął aktywnie działać w teatrze, przeprowadzi z nim męską rozmowę, w której poradzi mu, jak przeżyć rozstanie z ukochaną. W 2495. odcinku "Klanu" panowie wybiorą się do klubu nocnego, gdzie poznają piękną piosenkarkę Mirandę (Aleksandra Nieśpielak). Dziewczyna zgodzi się przysiąść do ich stolika, dzięki czemu Maciek od razu przestaje myśleć o rozstaniu z Martynkę.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×