"Klan" odc. 2503, 25.11.2013, TVP1. Bożenka straci dziewictwo! [WIDEO]

Sprawdź, co się wydarzy w odc. 2503 "Klanu", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 listopada 2013 w TVP1 o godzinie 17.55!

Multimedia

W "Klan" odc. 2503 Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) wybacza Miłoszowi (Konrad Darocha) noc spędzoną z inną kobietą kilka miesięcy wcześniej. Lubiczówna nie może żyć bez ukochanego, dlatego decyduje się na oddanie mu swojego dziewictwa! Bożenka zaprasza Miłosza na noc i para po raz pierwszy uprawia seks!

"Świat Seriali" przytacza rozmowę, którą w "Klan" odc. 2503 odbędą ze sobą narzeczni po wspólnie spędzonej nocy.

- Nie masz mi za złe, że... - zapyta Miłosz. - Że złamałam słowo i z tobą? To mogę mieć za złe tylko sobie. - Nie pomogłem ci wytrwać, wręcz przeciwnie... - Sama tego chciałam. Pomyślałam, że skoro chcę być z tobą zawsze, to będzie mi to wybaczone... - Wiesz, ja nie jestem wierzący, ale myślę tak: Jeśli Bóg jest, to nie może karać za miłość... taką prawdziwą... Ja czułem, że będzie nam razem dobrze. A ślub możemy wziąć choćby jutro, żeby się liczyło, jakbyśmy wytrwali prawie do samego końca, rozumiesz? - Nie wiem, jakbym żyła, gdyby się nie wyjaśniło wszystko z tą dziewczyną w ciąży. - Ja też nie wiem, jakbym żył - skwituje Kazuń.

"Klan" odc. 2503, 25.11.2013, godz. 17.55, TVP1

FILM https//youtu.be/KLK6iIg4RHc

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×