"Klan" odc. 2511, 9.12.2013, TVP1. Paweł Lubisz spotyka dawną miłość. Będzie romans?!

Sprawdź, co się wydarzy w odc. 2511 "Klanu", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 9 grudnia 2013 w TVP1 o godzinie 17.55!

Multimedia

W "Klan" odc. 2511 Krystyna Lubicz (Agnieszka Kotulanka) nadal przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie przechodzi leczenie po zakażeniu meningokokami. Nie wiadomo, kiedy aktorka wróci na plan zdjęciowy, dlatego scenarzyści postanowili zwrócić większą uwagę na postać jej męża - Pawła Lubicza, granego przez Tomasza Stockingera.

CZYTAJ TAKŻE: TOMASZ STOCKINGER NIE CHCE CZEKAĆ NA POWRÓT AGNIESZKI KOTULANKI DO "KLANU" "KLAN" - KRYSTYNA LUBICZ WYJEDZIE DO USA! CZY AGNIESZKA KOTULANKA WRÓCI DO "KLANU"?

W "Klan" odc. 2511 do gabinetu Pawła przychodzi atrakcyjna kobieta w jego wieku. "Świat Seriali" zdradza, że pacjentka Jadwiga (Dorota Kamińska) okaże się dawną miłością Lubicza, choć początkowo lekarz nie pozna znajomej z czasów studiów.

- Nie wygląda to na coś poważnego. Umówimy się na zabieg. Wytnę znamię, a wycinki oddam do badania histopatologicznego. To normalna procedura, proszę się tym nie denerwować. - Diagnozowałeś je, Pawełku, już jakiś czas temu. Wtedy wprawdzie byłeś tylko studentem medycyny, ale już mnie uczulałeś, żebym je sprawdziła u onkologa. - Jadwiga? Zmyliło mnie nazwisko... - Czas nie stoi w miejscu. Zdążyłam wyjść za mąż i rozwieść dwa razy... A pamiętasz, jak kąpaliśmy się na waleta w jeziorze i ktoś ukradł nam ubrania? - Tak, to były wspaniałe wakacje... Ile to już lat? - Zdecydowanie za dużo... Szkoda, że się potem nie odezwałeś. - Ożeniłem się, urodziła mi się córka... Jedna, potem druga, wreszcie wiele lat później syn... Ty też nie zadzwoniłaś. - Bo może czekałam na telefon od ciebie...

Z dalszej rozmowy wyniknie powód, dla którego Jadwiga zdecydowała się przeprowadzić do Warszawy.

- Postanowiłam zmienić swoje życie i zacząć je od nowa. Nie bardzo miałam wyjście. Po rozwodzie moje miasteczko stało się dla mnie trochę za ciasne. Mój były mąż to ważna persona i niełatwo tam żyć jako jego eksżona - wyjaśni kobieta.

Jak myślicie, Paweł i Jadwiga będą mieli romans?!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×