"Klan" odc. 2519, 23.12.2013, TVP1. Bożenka odnajdzie matkę! Jej brat jest... księdzem!

Sprawdź, co się wydarzy w odc. 2519 "Klanu", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 grudnia 2013 w TVP1 o godzinie 17.55!

Multimedia

"Klan" odc. 2519, 23.12.2013, godz. 17.55

W "Klan" odc. 2519 Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) postanowi odnaleźć biologiczną matkę, by zaprosić ją na swój ślub. Wraz z Miłoszem (Konrad Darocha) wyruszy do podwarszawskich Trąbek, gdzie - zgodnie z informacją uzyskaną w ośrodku adopcyjnym - mieszka jej biologiczna matka. Na miejscu okaże się, że pod wskazanym adresem mieści się... kościół!

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "KLAN" ODC. 2519, 23.12.2013, TVP1. MACIEK ZNÓW BĘDZIE Z MARTYNĄ![/sc]

W "Klan" odc. 2519 zaskoczona Bożenka zapyta młodego księdza, czy na pewno trafiła w dobre miejsce - informuje "Świat Seriali". - Czy tu mieszka pani Rosiak? - zapyta księdza, a ten w odpowiedzi zwróci się do krzątającej się nieopodal kobiety: - Mamo! Chodź tutaj!

W "Klan" odc. 2519 okaże się, że ksiądz Kostek (Sławomir Doliniec) jest bratem Bożenki i podobnie jak ona został w dzieciństwie oddany przez Rosiakową (Agata Piotrowska-Mastalerz) do adopcji, ale wychowywał się w domu dziecka w Katowicach. Dziewczyna dowie się, że Kostek odnalazł matkę przypadkiem. Gdy jako kapłan odwiedzał noclegownię dla bezdomnych, ciężko chora kobieta wyznała mu podczas spowiedzi, że w przeszłości zostawiła wszystkie swoje dzieci. Od słowa do słowa okazało się, że ksiądz jest synem kobiety!

W "Klan" odc. 2519 Kostek wyzna Bożence, że gdy dowiedział się o jej istnieniu, postanowił ją odnaleźć. Z rozpoczęciem poszukiwań czekał jednak do chwili, gdy ich matka wyzdrowieje. Niedawno odebrał ją ze szpitala i zabrał ze sobą na plebanię - zdradza "Świat Seriali". Przypadek sprawił jednak, że Bożenka pierwsza ich odnalazła.

W "Klan" odc. 2519 Bożenka zaprosi matkę i brata na ślub. Kostek zaproponuje, że to on poprowadzi uroczystość. Dziewczyna z radością zgodzi się, by to właśnie on pobłogosławił jej małżeństwo z Miłoszem!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×