"Klan" odc. 2519, 23.12.2013, TVP1. Maciek znów będzie z Martyną!

Sprawdź, co się wydarzy w odc. 2519 "Klanu", który zostanie wyemitowany w poniedziałek 23 grudnia 2013 w TVP1 o godzinie 17.55!

Multimedia

W "Klan" odc. 2519 okaże się, że Maciek (Piotr Swend) wcale nie przestał kochać Martyny (Natalia Antoszczak)! - zdradza "Świat Seriali". Przypomnijmy - dziewczyna zerwała zaręczyny i postanowiła odejść od narzeczonego, bo zakochała się w innym mężczyźnie. Złamała Maćkowi serce, przez co chłopak bardzo długo nie mógł dojść do siebie. [sc] CZYTAJ TAKŻE: "KLAN" ODC. 2519, 23.12.2013, TVP1. BOŻENKA ODNAJDZIE MATKĘ! JEJ BRAT JEST... KSIĘDZEM![/sc]

W "Klan" odc. 2519 podczas zakupów z Grażynką (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) Maciek nagle zauważa ukochaną przy witrynie sklepowej. Oszołomiony jej widokiem zostawia zakupy i podbiega do Martynki. Ta na jego widok zasłania twarz dłońmi i zaczyna płakać!

- Co się stało? - pyta szlochającą Martynkę, po czym obejmie ją i czule przytula. - Nie będzie ślubu... - słyszy w końcu.

W "Klan" odc. 2519 po chwili przy Maćku i Martynce pojawią się ich mamy.

- Ona tak już kilka dni... Ten chłopak, za którego miała wyjść, zerwał zaręczyny - wyjaśnia zachowanie córki jej mama.

Jak informuje "Świat Seriali", po tym spotkaniu Maciek uświadomi sobie, że zrobi wszystko, byle tylko uszczęśliwić Martynkę. Zakochani znów będą razem!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×