"Klan" odcinek 2775. Śmierć pacjentki Pawła. Lubicz pójdzie do więzienia?

Dramatyczne wydarzenia w ostatnich przed wakacjami odcinkach "Klanu". Paweł Lubicz będzie musiał zmierzyć się ze śmiercią pacjentki.

Multimedia

"KLAN" ODCINEK 2775. W CZWARTEK, 11.06.2015 O GODZ. 17:55 W TVP1!

Śmierć pacjenta to dla każdego lekarza bolesne wydarzenie. Niedługo zmierzyć się z tym będzie musiał Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger), którego pacjentka nie wybudzi się po zabiegu.

W 2775. odcinku "Klanu" okaże się, że pacjentka El-Medu, którą operował Paweł nie wybudza się po zabiegu. Lubicza będzie czekała konfrontacja z mężem kobiety.

W kolejnym, 2776. odcinku Kuszyński (Hubert Zduniak) zacznie grozić Lubiczowi. - Nie daruję ci jej śmierci, choćbym miał zgnić w więzieniu! Ona miała dopiero 37 lat! Była młoda, zdrowa i pełna życia! Zostawiła troje dzieci! - zacznie wykrzykiwać zrozpaczony mąż zmarłej. Paweł będzie musiał poczekać na wyniki sekcji zwłok. W przypadku, gdy okaże się, że pacjentka cierpiała na niezdiagnozowaną przez zabiegiem chorobę, Lubicz może zostać oskarżony o błąd w sztuce.

W trudnych chwilach wspierać go będzie Wiga (Dorota Kamińska) oraz córki Ola (Kaja Paschalska) i Agnieszka (Paulina Holtz). Co będzie z doktorem Lubiczem? Przekonamy się po wakacjach!

CZYTAJ TAKŻE: HIT INTERNETU! MONIKA Z "KLANU" ATAKUJE CHULIGANA... PATYKIEM [WIDEO] EDYTA HERBUŚ O "KLANIE" I INNYCH PLANACH AKTORSKICH [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×