"Klan". Piotr Cyrwus mógł nie zagrać Ryśka! Aktor wspomina, jak dostał rolę w telenoweli TVP!

Piotr Cyrwus mógł nie zagrać Ryśka z "Klanu". Aktor w najnowszym wywiadzie opowiedział, jak udało mu się zdobyć rolę w telenoweli TVP. Jadąc na casting sądził, że chodzi o... film!

Multimedia

Piotr Cyrwus ma na swoim koncie szereg ról teatralnych i filmowych, ale to rola Ryśka z serialu "Klan" przyniosła mu największą popularność. Aktor przez długi czas walczył z zaszufladkowaniem. Kilka lat temu postanowił więc opuścić szeregi produkcji TVP, z którą związany był od początku, a więc od 1997 roku.

Serialowy Ryszard Lubicz zmarł w 2235. odcinku serialu wyemitowanym na antenie telewizyjnej Jedynki w lutym 2012 roku. Przyczyną śmierci ulubieńca polskich widzów była bójka z rabusiem - w trakcie szarpaniny Ryszard uderzył głową o posadzkę w szpitalu, w którym znalazł się po zawale serca. Lekarze stwierdzili u niego wtedy śmierć pnia mózgu.

Rysiek zostanie wskrzeszony!? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak się teraz okazuje, Piotr Cyrwus mógł nie zagrać słynnego Ryśka z "Klanu", gdyby nie skradziony samochód. Aktor w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział jak trafił na casting do serialu.

Jak pojechałem na zdjęcia próbne do „Klanu”, to myślałem, że chodzi o film. W sumie to zjawiłem się na nich z jeszcze jednego powodu. Ponad miesiąc wcześniej, jak byliśmy w Warszawie, to skradziono nam samochód. Później się znalazł i czekał na parkingu policyjnym, ale spieszyłem się z jego odbiorem, bo miałem ważniejsze wydatki niż bilet na pociąg, a ponieważ za udział w castingach płacili, zebrałem się i przy okazji wizyty w stolicy załatwiłem dwie sprawy - ujawnił Cyrwus.

Z najnowszego wywiadu z Piotrem Cyrwusem możemy się również dowiedzieć, że jego żona - Maja Barełkowska była brana pod uwagę jako serialowa Grażynka.

Przez moment może i tak, ale ktoś stwierdził, że ja do Piotra nie pasuję i szybko zaniechano tego pomysłu - przyznała żona aktora.

Zobacz galerię

Piotr Cyrwus o swoich rolach

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×