"Klan" po wakacjach 2018. Ola i Agnieszka w ciąży! Ola zdradziła Rafała?! [CO SIĘ WYDARZY]

Po wakacjach 2018 w "Klanie" szykuje się cud narodzin. I to podwójny! Wkrótce okaże się, że zarówno Agnieszka, jak i Ola spodziewają się dziecka. Nie byłoby w tym niczego dziwnego gdyby nie fakt, iż Rafał - mąż Oli, żył w przeświadczeniu, że jest bezpłodny! Ola go zdradziła?

Multimedia

"Klan" po wakacjach 2018 w TVP1! - sprawdź program tv

Ola (Kaja Paschalska) niedawno wyszła za mąż za Rafała (Marcin Kwaśny). Wszystko zbiegło się z nawrotem białaczki Pawła (Tomasz Stockinger), który jednak - wbrew zaleceniom lekarzy - wymknął się ze szpitala, by udzielić ojcowskiego błogosławieństwa swojej córce. Wkrótce Lubicz dowie się, że zostanie dziadkiem! I to podwójnym!

Paweł będzie romansował ze starszą kobietą? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "Klanu" po wakacjach 2018 Janusz (Michał Lesień) będzie namawiał Agnieszkę (Paulina Holtz), aby pomyśleli o rodzeństwie dla Zosi (Amelia Malesa). Nie minie wiele czasu, gdy Agnieszka poczuje, że dzieje się z nią coś dziwnego. Powie o tym Oli, która zasugeruje, że być może zaszła w ciążę i sama kupi jej test ciążowy. Wynik będzie pozytywny! Kiedy Janusz dowie się o tym, podskoczy z radości.

Tymczasem, Ola i Rafał wybiorą się na weekend w Tatry. Po powrocie Olę zacznie łamać w kościach więc postanowi przebadać się. Lekarz oznajmi jej, że nie jest chora, ale spodziewa się dziecka! Kobieta wpadnie w histerię, bo przecież Rafał jest bezpłodny. - A jeśli pomyśli, że go zdradziłam? - zapyta w rozmowie z siostrą. W końcu zdecyduje się jednak powiedzieć o wszystkim mężowi. - Ale... przecież to niemożliwe! - krzyknie Rafał. Pełen wątpliwości spotka się z Januszem. - Chyba nie myślisz, że to dziecko nie jest twoje? - zapyta szwagier. - Ty to powiedziałeś... - odpowie mu. Co będzie dalej? Przekonamy się już niedługo!

Kasia wyjedzie z Warszawy? Co na to Grażynka? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anna (gość)

    Dlaczego Milde która pojawiła sie po wakacjach gra ta sama aktorka która kiedyś grała podopieczna Olki Lubicz 😂😂nie mogi już kogoś innego wziąć 🤷🏼‍♀️

    10.09.2018 10:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×