"Klan". Przez całe lata mówiono o romansie Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego. Joanna Szczepkowska wyznała prawdę!

Śmierć Agnieszki Kotulanki była szokiem dla wszystkich. Gwiazdy "Klanu" nie ma już z nami od ponad trzech lat, jednak wciąż są żywe wspomnienia o niej. Media powracają również do tajemniczej relacji Kotulanki z Pawłem Wawrzeckim.

Multimedia

Przez całe lata mówiono o romansie Agnieszki Kotulanki i Pawła Wawrzeckiego

Agnieszka Kotulanka była jedną z największych gwiazd serialu "Klan", jednak choroba alkoholowa zniszczyła jej karierę. Niestety, w lutym 2018 roku aktorka zmarła na krwotoczny udar mózgu.

Przez 12 lat mężem Agnieszki Kotulanki był aktor, Jacek Sas-Uhrynowski, z którym doczekała się dwójki dzieci. Para rozstała się w 1992 roku. Później mówiono, że Agnieszka Kotulanka była związana z Krzysztofem Stelmaszykiem, chociaż najgłośniej było o jej tajemniczej relacji z Pawłem Wawrzeckim. To właśnie dla niej gwiazdor "Złotopolskich" chciał zostawić żonę, jednak nigdy tego nie zrobił.

Skandaliczne słowa Jana Klimenta po finale programu! Wulgarnie powiedział, czego "życzy" zwycięzcom programu!Zobacz więcej

Pierwsze doniesienia, że Agnieszkę Kotulankę i Pawła Wawrzeckiego coś łączy, pojawiły się już w latach 90. XX wieku. Ich romans miał trwać aż 15 lat i zakończył się w 2005 roku. Wtedy też zaczęto Wawrzeckiego obwiniać o porzucenie aktorki. W 2018 roku, po śmierci Kotulanki, rąbka tajemnicy na temat ich relacji ujawniła Joanna Szczepkowska, która rzuciła kompletnie inne spojrzenie na tę relację:

W pewnych smutnych i ostatecznych okolicznościach dotyczących Agnieszki, myślę o moim koledze Pawle. Już zaczynają go dopadać spekulacje plotkarskiej prasy. A przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie. Całe życie los Pawła nie oszczędza.

Tę wypowiedź próbowali doprecyzować dziennikarze "Super Expressu", którym Szczepkowska powiedziała;

Nie wdaję się w żadne tematy plotkarskie, ale mogę powiedzieć jedno, że Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele.

Źródło: WideoPortal/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    CO TO KOGOKOLWIEK OBCHODZI!!

    18.11.2021 19:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×