"Klan". Rysiek będzie miał brata bliźniaka? TVP zabiera głos w sprawie!

Doniesienia dotyczące powrotu Ryśka do "Klanu" wywołały falę dyskusji. Czy bohaters serialu zmartwychwstanie? A może powróci w inny sposób?

Multimedia

Rysiek Lubicz w "Klanie" zmarł w 2012 roku w wyniku upadku i uderzenia głową o podłogę. To był szok dla wszystkich wielbicieli serialu. Niedawno pojawiły się jednak doniesienia o tym, że scenarzyści planują przywrócenie postaci kreowanej przez Piotra Cyrwusa.

CZYTAJ TAKŻE:

RYSIEK W "KLANIE" ZMARTWYCHWSTANIE?
RYSIEK Z "KLANU" CZY ZDZISIEK Z "NA WSPÓLNEJ"? KIM TERAZ JEST PIOTR CYRWUS? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W mediach sugerowano, że Cyrwus może powrócić do serialu w roli brata bliźniaka Ryśka, o którym rodzina Lubiczów nie wiedziała. Jak podaje serwis Wirtualnemedia.pl, Telewizja Polska zaprzecza jednak tym doniesieniom. - Nie potwierdzamy doniesień "SE" w sprawie bohatera serialu "Klan" - oświadcza centrum informacji TVP.

Przypomnijmy, że obecnie możemy oglądać Piotra Cyrwusa w serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w uciążyliwego sąsiada Romana Hoffera (Waldemar Obłoza), Zdziśka. W "KLanie" aktor grał od początku, a więc od 1997 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Lubiłem postać Ryśka Lubicza ale mam nadzieje że osoby odpowiedzialne za ten serial nie ożywią postaci Ryśka z Grobu dlatego że przecież jak ludzie w rzeczywistości umierają to odchodzą na zawsze a nie wstają z grobu smutne ale prawdziwe a ten serial z tego co wiem jest bardzo zbliżony do rzeczywistości i święta bożego narodzenia są w tym samym czasie co w rzeczywistości więc to był by poroniony pomysł po za tym Grażynka jest już szczęśliwa z nowym mężem a tu nagle pojawia się jej zmarły mąż. Opcja z bratem Bliźniakiem też jest jakaś poroniona niech Rysiek zostanie tam gdzie jest czyli we wspomnieniach widzów i to samo tyczy się Krystyny Lubicz też jej nie powinni ożywiać z Grobu z tego samego powodu co Ryszarda a po za tym Paweł jest już szczęśliwy z Wigą atu nagle zjawiła by się Krystyna niech Krystyna Lubicz też zostanie tam gdzie jest czyli we wspomnieniach widzów. Pozdrawiam

    15.12.2016 09:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×