"Klan". Syn Andrzeja Strzeleckiego spełnił ostatnią wolę ojca. Kim jest Antoni Strzelecki i co o nim wiemy?

Andrzej Strzelecki to nieodżałowany wybitny aktor, którego odejście w 2020 r. pozostawiło lukę w sercach jego bliskich, przyjaciół i licznych fanów. Miał syna, Antoniego, którego zaraził swoją pasją. Antoni Strzelecki już nie jest dzieckiem i upamiętnił swojego ojca, spełniając jego ostatnią wolę.

Multimedia

Andrzej Strzelecki syn. Antoni Strzelecki spełnił wolę swojego ojca

Zmarły 17 lipca 2020 r. wybitny aktor Andrzej Strzelecki znany był ze swojego umiłowania do gry w golfa. W wywiadach nie krył, że jego marzeniem jest zarazić swoją pasją syna, Antoniego Strzeleckiego. Chłopiec od najmłodszych lat towarzyszył ojcu na polu, ćwicząc swing. Antoni jest owocem miłości między Andrzejem Strzeleckim, a Joanną Pałucką, z którą związał się po rozstaniu z pierwszą żoną - Ewą Czarnecką, z którą doczekał się córki Joanny Strzeleckiej-Żylicz.

Aktor uchylił rąbek prywatności. Ta aberracja rozczuliła fanów pary!Zobacz więcej

Ceniony aktor, którego znakomita część widzów kojarzyła zarówno z kultowego serialu "Klan", ale także licznych programów rozrywkowych w TVP, miał nadzieję, że jego pierworodny przejmie po nim propagowanie tej wciąż mało popularnej dyscypliny sportowej w Polsce. Początkowo wcale nie było to takie oczywiste!

Pomiędzy pierwszym a dwunastym rokiem życia zajmowałem się wszystkim, tylko nie golfem. Tańczyłem, bawiłem się w filmowca, wszystko, tylko nie golf - wyznał w "Dzień Dobry TVN" Antoni Strzelecki, przypomina Interia.pl.

Anotni Strzelecki spełnił wolę Andrzeja Strzeleckiego

Jak wyznał syn Strzeleckiego - przez ogrom pracy jego ojca pole golfowe było jedynym miejscem, w którym mógł spędzić z ojcem czas sam na sam. Finalnie połknął bakcyla, a nawet poszedł o krok dalej. Za namową ojca Antoni Strzelecki wybrał studia na kierunku Associate of Science in Golf Management na uniwersytecie w West Palm Beach na Florydzie. Udało mu się je z powodzeniem zakończyć w maju br.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Marta Paszkin urodziła! Pokazujemy, jak zmieniała się w trakcie ciążyZobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×