"Klan". Tomasz Stockinger po raz pierwszy z nową partnerką. Kim jest ukochana gwiazdora?

Tomasz Stockinger jest zakochany i już nie ukrywa swojej miłości. Aktor serialu "Klan" zabrał swoją nową ukochaną na pokaz mody. Zobaczcie zdjęcia z ich pierwszego publicznego wyjścia. Tak wygląda partnerka Tomasza Stockingera.

Multimedia

Tomasz Stockinger pokazał partnerkę

Tomasz Stockinger w końcu złapał wiatr w żagle. Po chorobie i poważnej operacji na otwartym sercu, aktor wrócił do grania w serialu "Klan" i uprawiania sportu. W maju br. plotkarskie media rozpisywały się o tym, że Stockinger znalazł miłość. Kim jest jego wybranka?

Myślę, że nadejdzie taka chwila, że oboje z Kasią podejmiemy decyzję, by porozmawiać oficjalnie na temat tego, co nam w duszy gra. Tymczasem kibicujcie nam i pozwólcie, że nie będziemy na tę chwilę udzielać komentarza w tej sprawie. Będę wdzięczny za uszanowanie tej wspólnej decyzji - tłumaczył "Super Expressowi" w maju.

Tomasz Stockinger o śmierci Agnieszki Kotulanki i jej walce z uzależnieniem. "Ona nie mogła zawrócić z tej drogi"Zobacz więcej

Tomasz Stockinger spotyka się z piękną brunetką. Kobieta ma na imię Katarzyna i towarzyszyła ostatnio aktorowi na pokazie mody Doroty Goldpoint w Juracie. To była ich pierwsze wspólne wyjście.

Tomasz Stockinger i Katarzyna chętnie pozowali do zdjęć. Zobaczcie jak wygląda ukochana aktora w galerii.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Jola (gość)

  O jej jad zalewa rozsądek.To smutne,daj żyć każdemu ja lubi a wiek niema nic do rzeczy

  27.07.2021 09:31
 • Atsark (gość)

  Twarz udana, dobrze by było jeszcze zobaczyć nogi....

  26.07.2021 12:46
 • Sunkwa (gość)

  Chyba sam siebie nie lubisz, żal mi Ciebie. Daj sobie spokój z takimi komentarzami. Żenada

  25.07.2021 20:36
 • Krzysztof Kornatowicz (gość)

  Żydowskie polskojęzyczne "media"kompromitują się nieznajomością języka polskiego, w którym drukują świadomość "Polakom" ku naszej zgubie, kiedy, nadużywają słowa"ukochana", kiedy donoszą w swoich kłamliwych szczekaczkach medialnych o nowych partnerkach staruszków ze świata szołbiznesu w Polsce.

  25.07.2021 12:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×