"Klan". Tomasz Stockinger w szpitalu! Przez chorobę będzie musiał przestać grać w serialu?

Tomasz Stockinger trafił do szpitala! Uwielbiany przez widzów dr Lubicz z serialu "Klan" boryka się z kłopotami zdrowotnymi. Co mu dolega? Czy przez chorobę będzie musiał przestać grać w serialu?

Multimedia

Tomasz Stockinger w szpitalu

Tomasz Stockinger, czyli doktor Paweł Lubicz z serialu "Klan", trafił do szpitala. Aktor, którego w telenoweli TVP1 możemy oglądać od 1997 r., niedawno zagrał także w filmie "365 dni", będącym ekranizacją bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. Kiedy nie pojawił się na premierze, wszyscy zaczęli się niepokoić.

Gwiazdy na premierze filmu na podstawie książki Blanki Lipińskiej! Co mówią o filmie?Zobacz więcej

Okazało się, że nieobecność Stockingera miała związek z jego samopoczuciem. Stan zdrowia aktora skomentował jego syn, dziennikarz Robert Stockinger. "Tata choruje, ale nie będę wchodził w szczegóły. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Czy to oznacza, że w najbliższych odcinkach "Klanu" zabraknie Pawła Lubicza? Wskazuje się, że na czas pobytu aktora w szpitalu jego postać zostanie wysłana za granicę. "Nie będę udzielał żadnych informacji, bo choruję i muszę odpoczywać w szpitalu" - skwitował pytany przez "Fakt" Tomasz Stockinger.

Na planie serialu panują niegodziwe warunki? Twórcy odpowiadają! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • BAWRY SZCZESCIA (gość)

    OCIEC MATEUSZ

    22.02.2020 18:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×