"Klan". Trwa walka o zdrowie Andrzeja Strzeleckiego. Janusz Józefowicz opowiada, jak można pomóc aktorowi!

Andrzej Strzelecki z serialu "Klan" zmaga się z ogromnymi problemami zdrowotnymi. Słynny serialowy doktor Koziełło jest chory na nieoperacyjny nowotwór i potrzebuje ogromnej sumy pieniędzy na leczenie. W akcję pomocy włączają się kolejni aktorzy!

Multimedia

Andrzej Strzelecki zmaga się z nieoperacyjnym nowotworem płuc i oskrzeli. Jedynym ratunkiem jest terapia w Stanach Zjednoczonych. Jego córka Joanna poruszyła więc niebo i ziemię, aby zebrać potrzebne na to pieniądze.

Andrzej Strzelecki dziękuje za wsparcie w czasie choroby. Aktor udzielił wzruszającego wywiaduZobacz więcej

Chodzi aż o 1,5 miliona złotych. O przebiegu choroby i zbiórce opowiedzieli Joanna Strzelecka-Żylicz oraz przyjaciel aktora Janusz Józefowicz. Jak można pomóc?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iga (gość)

    Należy sprzedać domy, dacze, pole golfowe, meleks, samichody, obrazy, zegarki, lokaty i dopiero potem żebrać.

    22.06.2020 01:43
  • obywatel (gość)

    Jak ktos nie chce dac ,to niech nie daje,ale niech nie krytykuje. Kazdy sie ratuje jak moze. Taka choroba zawsze zaskakuje,wiec trudno sie do niej przygotowac wczesniej.

    21.06.2020 17:37
  • Lux Ferre (gość)

    Serio !?!, Panu Andrzejowi się należy zbiórka bo jest gwiazdą KurWizji !?!, ja od ponad ćwierć wieku choruje na obrzęki limfatyczne, środki do kompresoterapii i leki zżerają 80% skromnej renciny, nikt mi nie robił zrzutek ani ja sam nie zebrałem w mediach jak te celebrytki co wiecznie nie mają pieniędzy, niech Strzelecki sprzeda luksusowe samochody i kije golfowe albo niech mu KurWizja da dostali 2mld. między innymi na gaże dla takich Strzeleckich.

    21.06.2020 12:22
  • wdowa (gość)

    przecież jest karta DILO, lekarze specjaliści,kliniki. Trzeba korzystać z USA?.Mój mąż na oczy nie widział lekarza,który w ramach zielonej karty miał się nim opiekować, niestety więcej uzyskaliśmy rad od zwykłych pacjentów niż "służby zdrowia:Od nikogo nie żebrałam pieniędzy , a ZUS nawet nie przyznał renty

    21.06.2020 09:43
  • Dość obłudy (gość)

    Ten chory człowiek zarabiał krocie jako uczestnik polskich scen. Klan, rektor Akademii Teatralnej, ewenty w Międzyzdrojach... Duże dochody i fanaberie. Miesięczne wczasy na Florydzie wraz z rodziną, trzy wypasione auta na 2 osoby w rodzinie, kosztowne hobby, golf. Jego apel o wsparcie ubliża tym ludziom, którzy są w autentycznej potrzebie. Wstrętny naciągacz

    20.06.2020 14:57
  • Roleks (gość)

    Dziwię się że ludzie, którzy mają ogromnr majątki, proszą o wsparcie innych ludzi. Myślę, że Pan aktor Strzelecki sam powinien zadbać o swoją operację sprzedając dom, który ma nie jeden i sam za to zapłacić. To jest wstyd tak zebrać. A co mają powiedzieć osoby, które są chore i nie mają żadnych szans na leczenie!, żadnego wsparcia. Nigdy nie był Pan dobrym aktorem a wybitnym wcale. I dlaczego wszyscy muszą się dorzucać do pańskiej operacji. Wstyd.

    20.06.2020 13:05
  • Jagoda (gość)

    Przykro że człowiek może być bryłą lodu ja bardzo współczuję i modlę się aby udało się zebrać pieniądze i choć na krótko przedłużyć życie P. Andrzejowi nie ważne co zrobiliśmy nie tak w życiu i ślę każdy mimo wszystko chce żyć ponieważ życie wieczne mamy zaszczepione w naszych sercach

    20.06.2020 13:02
  • Tony (gość)

    Jak sie palilo cale zycie to konsekwencje wiadome i to byl wybor oczywista indywidualny wiec nie ma co zebrać w sytuacji agonalnej jakim jest rak terminalny.trochę godności w chwili ostatecznej. Jak zbiórka polepszy samopoczucie to te 1.5 mln niech zbiorą golfiarze i artyści celebryci