"Klan" TVP1 28.05.2013 odc. 2453. Grażynka i Arkadiusz spędzają razem noc! Arkadiusz wraca do byłej żony!

Sprawdź, co wydarzy się w 2453. odcinku "Klanu", który zostanie wyemitowany we wtorek 28 maja o godzinie 17:55 w Jedynce!

Multimedia

W 2443. odcinku serialu dochodzi do pocałunku Arkadiusza (Daniel Olbrychski) i Grażynki (Małgorzata Ostrowska-Królikowska). W kolejnych odcinkach para coraz bardziej zbliża się do siebie. W końcu w 2453. odcinku Arkadiusz zaprasza Grażynkę na romantyczną kolacją, którą przygotował specjalnie dla niej w wynajmowanym mieszkaniu. Po posiłku mężczyzna włącza nastrojową muzykę i zaprasza kobietę do tańca. Romantyczny nastrój sprawia, że para ląduje w łóżku i spędza razem noc.

CZYTAJ TAKŻE: "KLAN" TVP1 24.04.2013 ODC. 2436. CO SIĘ WYDARZY? NOWIK TRACI PRZYTOMNOŚĆ! "KLAN" TVP1 9.05.2013 ODC. 2443. CO SIĘ WYDARZY? POCAŁUNEK GRAŻYNKI I ANDRZEJA!

Jednak czar chwili pryska, gdy Arkadiusz dostaje telefon z ośrodka opiekuńczego, w którym przebywa jego córka. Rozmówca informuje go, że Julka (Katarzyna Ucherska) wybudziła się ze śpiączki! Arkadiusz natychmiast jedzie zobaczyć się z córką. Na miejscu spotyka byłą żonę (Grażyna Strachota), która na dzień dobry namiętnie go całuje! Nowik jest zaskoczony, jednak eksmałżonka tłumaczy mu, że Julka nie może dowiedzieć się o ich rozwodzie, ponieważ mogłaby doznać szoku. W tej sytuacji Arkadiusz decyduje się na powrót do dawnego domu, by zapewnić córce możliwość spokojnego powrotu do zdrowia w rodzinnej atmosferze. Rezygnuje z mieszkania wynajmowanego od Grażynki. Czy ta decyzja zakończy jego relację z wdową po Ryśku?

Komentarze

Skomentuj
  • widz (gość)

    Jeśli ktoś bierze się za pisanie artykułu to powinien mieć rozeznanie w temacie o którym pisze. W serialu Klan nie ma "Andrzeja" "pana Andrzeja" itp Autorowi zapewne chodziło o pana Arkadiusza. Będę wdzięczny za poprawę błędu i nie wprowadzanie widzów w błąd.

    06.05.2013 16:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×