"Klan" TVP1 8-11.04.2013 odc. 2426.-2429. Rozstanie Oli i Norberta, ślub Bożenki i Miłosza?!

Sprawdź, co wydarzy się w 2429. odcinku "Klanu", który zostanie wyemitowany w czwartek 11 kwietnia o godzinie 17:55 w Jedynce!

Multimedia

W 2429. odcinku serialu Ola (Kaja Paschalska) zdaje egzamin na kuratora sądowego. Po tym sukcesie nabiera odwagi, by wreszcie zakończyć związek z Norbertem (Kuba Świderski). Od dawna wiadomo, że Lubiczówna kocha z wzajemnością Rafała (Marcin Kwaśny), jednak do tej pory nie potrafiła zostawić chłopaka cierpiącego na schizofrenię. W końce decyduje się jednak pójść za głosem serca i poradami bliskich. Informuje Norberta, że to koniec ich związku i że już go nie kocha.

Tymczasem w 2426. odcinku serialu, który zostanie wyemitowany w poniedziałek 8 kwietnia, związek Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) i Miłosza (Konrad Darocha) wchodzi w nową fazę. Po tym, jak Miłosz zdradził Bożenkę w Walentynki z Martą (Edyta Herbuś), dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo. Na szczęście Bożenka to dobra i wspaniałomyślna osoba, więc wybaczyła ukochanemu chwilę słabości. Ich związek na nowo rozkwita, a Miłosz stara się ze wszystkich sił udowodnić dziewczynie, że zależy mu na niej i nie nalega na seka. Zaprasza ją nawet do pustego domu, w którym wiele mogłoby się wydarzyć, jednak chłopak pokazuje, że potrafi być blisko Bożenki i uszanować jej decyzję o wytrwaniu w dziewictwie do ślubu.

Uradowana Bożenka opowiada o wszystkim mamie Grażynce (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i pyta ją, co myśli o ewentualnym ślubie z Miłoszem. Kobieta jest zachwycona i zapewnia córkę, że będzie najpiękniejszą panną młodą. Czy więc w jesiennej odsłonie "Klanu" zobaczymy Bożenkę i Miłosza na ślubny kobiercu?

Zobacz, co wydarzy się w następnych odcinkach serialu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×