klan

Piotr Cyrwus i Maja Barełkowska mieli wiele kryzysów, ale od lat są razem. Oto historia miłości słynnego Ryśka z "Klanu"

Piotr Cyrwus to ceniony polski aktor filmowy i teatralny, ale to rola Ryśka z "Klanu" przyniosła mu największą rozpoznawalność. Prywatnie aktor od wielu lat jest w związku z Mają Barełkowską - ich miłość narodziła się jeszcze na studiach. Związek aktorskiej pary nie był usłany różami. Jak udało im się przezwyciężyć liczne kryzysy w związku?

20.06.2022Klan

"Klan". Izabela Trojanowska już od 25 lat gra Monikę Ross, czyli polską Alexis. Kiedyś knuła intrygi, ale przeszła diametralną przemianę! Tak wyglądały jej początki w serialu

Myślisz największa intrygantka w polskich serialach, mówisz Monika Ross! Izabela Trojanowska już od 25 lat gra w "Klanie" siostrę Pawła, Elżbiety, Ryszarda i Doroty Lubiczów. Postać Moniki Ross-Nawrot swego czasu była nazywana polską Alexis. W galerii publikujemy jej archiwalne zdjęcia.

14.06.2022Klan

"Klan". Gwiazda serialu została ojcem! Marcin Kwaśny opublikował wzruszające zdjęcie ze szpitala

Marcin Kwaśny jest świetnie znany telewidzom za sprawą swoich roli w serialach takich jak "Klan", czy "Pierwsza miłość". Wraz ze swoją partnerką od pewnego czasu czekali, aż na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Niedawno aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się radosną nowiną. On i małżonka przywitali na świecie synka! Jak mu dali na imię?

11.06.2022Klan

"Klan". Zygmunt Kęstowicz miał być dyplomatą, nie aktorem. Zaczęło się od przypadkowej roli statysty, a skończyło na kultowej roli Lubicza

Zygmunt Kęstowicz to dla wielu fanów "Klanu" serialowy Władysław Lubicz. Oprócz tej roli aktor miał na swoim koncie wiele intersujących doświadczeń artystycznych. Rozpoznawalność przyniosły mu również takie produkcje jak "Piątek z Pankracym" i "Pora na Telesfora". Chociaż finalnie osiągnął wielki sukces, to nigdy nie myślał, że zajmie się właśnie aktorstwem. Jego życie to gotowy scenariusz na film!

10.06.2022Klan

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×