"Klangor". Canal+ zapowiada nowy serial kryminalny! W roli głównej Arkadiusz Jakubik! Kiedy premiera?

"Klangor” to nowy serialowy thriller kryminalny, który dla Canal+ wyreżyseruje Łukasz Kośmicki. W obsadzie - Arkadiusz Jakubik. Zdjęcia już trwają. O czym będzie nowa produkcja Canal+? Kiedy premiera?

Multimedia

"Klangor" - Arkadiusz Jakubik w nowym serialu Canal+

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Canal+, pt. "Klangor". To thriller kryminalny, który reżyseruje Łukasz Kośmicki. Główną rolę zagra Arkadiusz Jakubik, a oprócz niego na ekranie pojawią sie także m.in. Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska i Maciej Musiał.

Już jest pierwszy zwiastun serialu Juliusza Machulskiego dla Canal+Zobacz więcej

- Tytułowy "Klangor" dosłownie oznacza krzyk żurawi zwiastujący nadejście wiosny, symbol nadziei. To wielowątkowa historia ze świetnie napisanymi postaciami. Od początku angażuje widza i silnie oddziałuje na emocje - mówi producent kreatywny, Łukasz Dzięcioł z Opus TV.

Nowość od Canal+ to pierwszy projekt serialowy oparty na scenariuszu powstałym w ramach Canal+ Series Lab - cyklicznych warsztatów, organizowanych przez Canal+, przeznaczonych dla twórców filmowych, scenarzystów i reżyserów. Scenariusz napisał Kacper Wysocki na podstawie pomysłu Tomasza Kamińskiego. Zdjęcia potrwają do końca kwietnia 2020 r. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Nowe seriale Netflix, HBO GO, Disney+, Prime Video i inne. Co oglądać w tym roku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Arkadiusz Jakubik w programie "Dwie na jednego"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×