"Klangor". Maciej Musiał skończył studia aktorskie! Jak młody aktor zmieniał się od czasów swojego debiutu?

Maciej Musiał właśnie ogłosił, że skończył studia aktorskie i został magistrem. Aż trudno w to uwierzyć, ale młody aktor debiutował w 2004 roku! Jak zmienił się od początków swojej kariery? Sprawdź!

Multimedia

Maciej Musiał skończył studia!

Maciej Musiał, którego oglądamy na naszych ekranach od wielu lat, właśnie ogłosił, że został magistrem - ukończył studia aktorskie! Choć dopiero teraz został dyplomowanym aktorem, to tak naprawdę gra już od dziecka!

Maciej Musiał opowiedział nam o swojej roli w serialu CANAL+ oraz o współpracy z Bedoesem! Jak się poznali?Zobacz więcej

Maciej Musiał - jak się zmieniał?

Maciej Musiał zadebiutował w 2004 roku, małą rolą w "Plebanii" i od tamtej pory możemy obserwować, jak się zmieniał. Szerszej publiczności dał się poznać grą w serialu "Ojciec Mateusz", gdzie pojawił się jako 13-latek. Od tamtej pory zaczął dostawać wiele ról, ale prawdziwym przełomem była propozycja gry w "Rodzince.pl", która doczekała się aż 16 sezonów! Młody aktor zaczął też grać w bardziej ambitnych produkcjach i filmach, na przykład "Krew z krwi", "Czas honoru", "Baby są jakieś inne" czy "Mój biegun". Równolegle z działalnością aktorską, spełniał się również jako prowadzący programy rozrywkowe.

W 2016 roku młody aktor poszedł na studia, a jego kariera jeszcze nabrała tempa - wystąpił między innymi w aż dwóch serialach Netflixa ("1983" i "Wiedźmin")! Po młodym chłopaku, jakiego znaliśmy z "Ojca Mateusza" nie zostało już śladu - Maciej Musiał wydoroślał, w pewnym momencie zapuścił zarost i włosy, a obecnie zdecydował się na piercing!

Mija 10 lat od premiery serialu! Zobaczie, jak zmienili się aktorzy od pierwszych odcinków!Zobacz więcej

Jak Maciej Musiał zmieniał się od czasów swojego debiutu? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Michał 38 (gość)

    Super. Twarda Bestia 😉

    24.05.2021 12:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×